Paraben içermez

Huncalife Yüz Beyazlatıcı Sabun

Yüz Beyazlatıcı Sabun

Yüz Beyazlatıcı Sabun cilt tonunuzu dengeleyerek cildinizin sağlıklı bir biçimde aydınlanması için özel olarak formülize edilmiş olan Cilt Beyazlatıcı etkili sabunumuzu mutlaka denemelisiniz. İçeriğindeki özel bitki karışımı sayesinde cildinizdeki aşırı renk değişimlerinin önüne geçer, cildi ölü hücrelerden arındırır, yağ kalıntısı bırakmadan esnek ve ipeksi yumuşaklıkta bırakır. Ciltte yer alan çil ve lekelerin görünümünün değişmesine, daha canlı, parlak ve ışıldayan bir cilt yapısının oluşmasına katkı sağlar. Leke ve ton farklılıklarının görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Yüz Beyazlatıcı Sabun Kullanımı:

Yüz Beyazlatıcı Sabun’u direkt cildinize uygulamayınız. Elinizde köpürttükten sonra nazik ve dairesel hareketlerle cildinizi temizleyiniz ve durulayınız.

Yüz Beyazlatıcı Sabun Kullanım Önerileri:

Cilt lekelerinizde şiddetle tavsiye ediyoruz.Yüz Beyazlatı Krem (tıklayınız ) ile birlikte kullanımını öneriyoruz.Vücunuzun her alanında kullanabilirsiniz .Özellikle bikini bölgesi kararmalarında,koltuk altı kararmalarında ve doğum lekesi ,güneş lekesi düzenli kullanımda cilt tonununzu dengeleyip muhteşem bir görünüm sağlıyor.

Parafin,paraben,içermez.

 

                     LEKERE SON !

Siz ve Sevdikleriniz için Sağlıklı bir yaşamı seç, ilk adımı at!

Huncalife Baş-Arı Brainset Ailemize Katılın, Kazanın. Hayatınızı değiştirmeye Başlayın…

Kullan, Tavsiye et, Kazan.

Huncalife üyelik ücretsizdir. Hemen Kayıt Olun harika hediyeler ve yüksek kazanç sağlayın. Üstelik tüm ürünler size %40 indirimli Huncalife Tasarruflu bir Tüketici olma fırsatını sunar.

Kendi işinin Patronu ol! Çalışma arkadaşlarını seç! Hayallerinin peşinden koş.

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No