Cilt Aydınlatıcı Krem

Yüz Beyazlatıcı krem

Yüz Beyazlatıcı Kremi

Pirinç Özlü  Yüz Beyazlatıcı Krem  (Yağlı Ciltler)

Skin Perfect Pirinç Özlü Aydınlatıcı Yüz Kremi, içerdiği O.D.A WHITE (Octadecenedioic Acid) teknolojisi cildinizde yaşlanma ve güneş ışınlarının etkisi ile oluşan lekelerin rengini açmaya yardımcı içeriklere sahiptir. SPF 10 Güneş Koruması içerir. İçeriğindeki pirinç özü cildinizi rahatlatırken, cildin sebum dengesini sağlar, aydınlık bir görünüm elde etmenizi sağlar. SPF 10 güneş koruma faktörüyle cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Kuru ve yağlı ciltler için iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.

Huncalife Yüz Beyazlatıcı Kremi Kullanımı

Sabah ve akşam temiz ve kuru cilde parmak uçlarınızla nazikçe uygulayın. Koltuk altı ve bikini bölgesinde oluşan kararmaların giderilmesi için de kullanılabilir. Bu ürünün etki etmesi için düzenli kullanım şarttır.

 

   LEKERE SON !

 

Beyaz Zambak Özlü Yüz Beyazlatıcı Krem ( Kuru Ciltler )

Skin Perfect Beyaz Zambak Özlü Aydınlatıcı Yüz Kremi, içerdiği ODAWHITE (Octadecenedioic Acid) ile ciltte oluşmuş koyu lekelerin hafiflemesini sağlar. İçeriğindeki beyaz zambak özü cildinizi rahatlatırken, nemlendirme özelliği ile sağlıklı ve aydınlık bir görünüm elde etmenizi sağlar. SPF 10 güneş koruma faktörüyle cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korur.

Huncalife Yüz Beyazlatıcı Kremi Kullanımı

Sabah ve akşam temiz ve kuru cilde parmak uçlarınızla nazikçe uygulayın.
Beyazlatıcı Yüz Kremini yaz aylarında dışarı çıkmadan en az yarım saat önce uygulamalı ve cilt kremi emdikten sonra güneş koruyucunuzu sürerek güneş ışınlarından korunmalısınız. Aksi taktirde kremin etkisini göstermeyeceği gibi yeni lekeler oluşmasına sebep olabilirsiniz..

Yüz Beyazlatıcı Kremlerimizden cildinize uygun olanı tercih ettiğinizde mutlaka temizleyici olarak bu serinin Yüz Beyazlatıcı Sabunu (tıklayınız) ile birlikte kullanmalısınız.

 

Siz ve Sevdikleriniz için Sağlıklı bir yaşamı seç, ilk adımı at!

Huncalife Baş-Arı Brainset Ailemize Katılın, Kazanın. Hayatınızı değiştirmeye Başlayın…

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No