Vücut Çatlakları İçin Mucize Yağ 3 Mucize Bitki Yağı Bir Arada Tüm Ciltleri Nemlendirir, Onarır, Yatıştırır ve Yumuşatır.

Vücut Çatlakları İçin Mucize Yağ

Vücut Çatlakları İçin Mucize Yağ

Vücut Çatlakları İçin Mucize Yağ ımız karın, kol, bacak, göğüs çatlakları için size bitkisel çözüm sunar. Birçok kadın ya da erkekte dönemsel kilo değişiklikleri yüzünden vücudunda çatlaklar oluşur. Hiç hoş görünmeyen bu çatlaklar artık sizi korkutmasın.

Vücut Çatlakları İçin Mucize Yağ

3 Mucize Bitki Yağı Bir Arada

Tüm Ciltleri Nemlendirir, Onarır, Yatıştırır ve Yumuşatır.

İçeriğindeki tatlı badem, avokado ve buğday yağı ile cilde ihtiyacı olan nemi sağlamaya yardımcı olur. Ciltteki kilo değişimi ile oluşan kusurlu, kuru görünümü pürüzsüz ve ipeksi görünüm ile değiştirmeyi hedefler.

 

Huncalife

3 Mucize Bitki Yağı Bir Arada
Tüm Ciltleri Nemlendirir, Onarır, Yatıştırır ve Yumuşatır.

 

Vücut Çatlakları İçin Mucize Yağ Kullanımı:

Çatlak oluşumuna eğilimli bacaklar, göğüs, kalça ve karın bölgesine, günde 2 kez veya 3 kez Hunca life besleyici mucize yağını sürerek yağ kendini çekene kadar dairesel yumuşak masaj ile uygulayınız.
Özellikle hamilelikte karında oluşan çatlaklar çok derin ve kalıcı olur. Hamilelik süresince Vücut Çatlakları İçin Bitkisel Yağınızı hergün düzenli olarak kol,karın,göğüs bölgenize uygulayın ve mümkün olduğunca kaşımayın. Tırnak darbeleri ile daha derin çatlaklar oluşmasına neden olursunuz.

Erkeklerde genellikle bel ve omuz bölümünde oluşan çatlaklar bazı vücut tiplerinde bacaklarda da görülmektedir. Mutlaka hergün Huncalife Bioten Besleyici Bakım Yağı ile bakımınızı yaparak önleminizi alın. Yoksa şişirdiğiniz kaslar değil bu çatlaklar ön plana gelecektir.

TATLI BADEM YAĞI:

E vitamini açısından zengin olan tatlı badem yağı cildi besler.
Tatlı badem yağı kullanıldığında hücreler aktif hale gelir.
Ciltte meydana gelen çatlakların giderilmesine yardımcı olur.
Kuru ciltlerin nem ihtiyacını karşılayarak, deride meydana gelen tahrişleri giderir.
Yanık oluşmuş bölgelere tatlı badem yağı kullanıldığında, yanıkların iz bırakmasını önlemeye yardımcı olur.
Pişik ve kaşıntı oluşan yerlere sürülürse çabuk iyileşme sağlanır.
Cildin daha genç ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
Gebelik döneminde olası çatlakları önlemek için her gün kullanılmalıdır.

BUĞDAY YAĞI:

Hücre yenileyici özelliğe olan buğday yağı, bu özelliği sayesinde yanıklar, cilt lekeleri, kırışıklıklar, Aminoasit, mineral, vitamin ve protein açısından zengin olan buğday yağının içerisinde vücutta antioksidan görevi gören ve yağın enerjiye dönüşmesini sağlayan bir aminoasit olan L-Carnitine ve B (B1, B2, B3, B6), D, E vitaminleri bulunuyor.
Cilt bakımı için kullanılan buğday yağı, yanık ve yara tedavisi, sivilceler, kırışıklıklar, cilt kuruluğu ve selülit için de oldukça etkili bir bakım ürünü.

AVOKADO YAĞI:

Avokado yağının cilde birçok faydası vardır. Özellikle C ve E vitamini açısından, mineraller bakımından çok zengin bir yağ olduğu için cildin tonuna ışıltı ve parlaklık veren, hücre yenileyen ve onaran bir yağdır. Avokado yağı kırışıklıklara çok iyi gelir. Antiaging bir üründür. Cilt kurumaya meyilli ise, Kolajen ve elastik bakımından cilt sarkmaya, kırışmaya meyilli ise ve soluk ten dediğimiz mat görüntüye sahip olan ciltlere ışıltı veren, hücre yenileyen; sertleşmiş ve kepeklenmiş dokuyu pürüzsüz hale getiren; nem, ışıltı ve parlaklık veren, nefes alan, ışıltılı bir cilde sahip olmayı sağlayan bir yağdır.

Vücut çatlaklarından kurtulmanın en doğal ve kesin çözümü,
Huncalife Vücut Çatlakları İçin Mucize Yağ…
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No