ciltteki ince çizgileri anında doldurur

Huncalife Serum Fondöten

Serum Fondöten

Huncalife Serum Fondöten içeriğindeki Aluminum Starch Octenylsuccinate ajanı ile ciltteki ince çizgileri anında doldurup, pürüzsüzleştirmeyi amaçlar. SPF 15 sayesinde, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerinden koruyan bu fondöten, ciltteki renk bozukluklarının ve lekelenmenin önüne geçmeye yardımcı olur. Yağsız yapısı ile çok daha rahat bir uygulama sağlar. Yoğun renk pigmentleri ile uzun süre kapatıcılık sağlarken, özel silikonları ile ipeksi bir görünüm ve hissiyat verir. Cildi, anında pürüzsüz ve sağlıklı görünüme kavuşturmayı hedefler. Cildin ihtiyacı olan nemi kazanması ve uzun süre bakımını yapması için nemlendirici aktif kullanılmıştır.

Serum Fondöten Kullanımı:

Huncalife Serum Fondöten şişesini iyice çalkalayınız. Elinizin üzerine veya fırçanın orta bölümüne yeterli miktarda fondöten damlatıp, cildinize uygulayınız.

Huncalife Serum Fondöten vazgeçilmezim olarak makyaj çantamdaki yerini aldı. İpeksi bir görünüm ile kendimi kusursuz hissediyorum. Profesyonel renk seçenekleriyle cilt renginize en uygun serum fondöteni seçerek makyajınızı sizde benim gibi kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Huncalife Serum Fondöten İçeriğindeki Aluminum starch octenylsuccinate: Nem emici, topaklanma önleyici, akışkanlık dengeleyicidir.

 

NEDEN HUNCALİFE TERCİH ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL
* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN
* Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez
* Hiçbir ürününde PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz
* Türkiye’nin gururu % 100 Türk firması
* Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın
* Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın
* Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE ‘da

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No