Huncalife sabunları Paraben,Parafin İÇERMEZ

Huncalife Naturilies Doğal Sabun Çeşitleri

Huncalife Sabun Çeşitleri

Naturilies Doğal Sabun Çeşitleri Doğanın Gücünden İlham alınan içeriklerle vazgeçilmeziniz olacak.Herbirinin göstermiş olduğu etkiyle büyülenmemek ne mümkün . Sadece size kalan Naturilies Doğal Sabun Çeşitleri’den cilt tipinize en uygun ihtiyacınız olan sabunu tercih etmek kalıyor.

 

Huncalife

Naturilies Sıkılaştırıcı Kaparili Sabun

Naturilies Sıkılaştırıcı Kaparili Sabun 95 gr

Sıkılaştırıcı Bakım

Özel formüle edilmiş yağlarla hazırlanmış olan kaparili sabun, gençleştirici ve afrodizyak etkisi ile cildinizin daha canlı ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Güçlü antioksidan etkisi ile çevresel faktörlerin cilde verdiği zararla mücadele eder. Minerallerce zengin kapari özü cildinizin enerjik ve zinde görünmesini destekler. A ve E vitamini sayesinde cildinizi arındırırken günlük bakımını yapmaya yardımcı olur.

 

 

Huncalife


Naturilies Canlandırıcı İnci Tozu Sabun

Naturilies Canlandırıcı İnci Tozu Sabun 100gr

Parlak ve Canlı Bir Cilt

İnci Tozu Sabunu, cilt metabolizmasını hızlandırır ve aynı zamanda canlandırıcı etkileriyle de cildin gençleşmesine katkıda bulunmaktadır. Düzenli olarak kullanılan İnci Tozu Sabunu, cilde parlaklık ve tazelik kazandırır.

 

 

 

Huncalife

Naturilies Pürüzsüzleştirici Keçi Sütü Sabunu

Naturilies Pürüzsüzleştirici Keçi Sütü Sabunu 100 gr

Peeling Etkili Bakım

Keçi sütü sabununda bol miktarda A vitamini, fosfor, magnezyum ve selenyum ile birlikte küçük yağ molekulleri bulunur. Doğal olarak PEELING etkisi yaratma özelliğine sahiptir. Bu nedenle siyah nokta ve ölü derinin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Cildinizin genç ve pürüzsüz kalmasını sağlar.
Ürün Kullanımı
Ürünü direkt cildinize uygulamayınız. Elinizde köpürttükten sonra nazik ve dairesel hareketlerle cildinizi temizleyiniz.

 

 

Huncalife


Naturilies Yaşlanma Karşıtı CoEnzym Q10 Sabunu

Naturilies Yaşlanma Karşıtı CoEnzym Q10 Sabunu 100 gr

Yaşlanma Karşıtı Bakım

Anti-Aging (Yaşlanma Karşıtı) sabun içeriğindeki Koenzim Q10 sayesinde kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşır ve cildin doğal Q10 seviyesini arttırır. Üzüm çekirdeği yağı ve Q10 cildin doğal yenilenme sürecinde rol oynayan önemli bileşenlerdir. Bu maddeler, cildin sağlıklı bir şekilde yenilenmesine, pürüzsüz ve genç görünümünü korumasına yardımcı olur. Anti-Aging sabun; çevresel faktörler, UVA ışını ve stresin yol açtığı serbest radikallere karşı antioksidan savunma mekanizmasını harekete geçirir ve cilde yenilenmesi için gerekli olan enerjiyi sağlar. Bu sayede hem kırışıkları giderilir, hem de yenilerinin oluşumunu engellenir.

 

 

Huncalife

Naturilies Arındırıcı Cilt Beyazlatma Sabunu

Naturilies Arındırıcı Cilt Beyazlatma Sabunu 100 gr

Aydınlatıcı ve Arındırıcı Bakım

Cilt tonunuzu dengeleyerek cildinizin sağlıklı bir biçimde aydınlanması için özel olarak formülize edilmiş olan Cilt Beyazlatıcı etkili sabunumuzu mutlaka denemelisiniz. İçeriğindeki özel bitki karışımı sayesinde cildinizdeki aşırı renk değişimlerinin önüne geçer, cildi ölü hücrelerden arındırır, yağ kalıntısı bırakmadan esnek ve ipeksi yumuşaklıkta bırakır. Ciltte yer alan çil ve lekelerin görünümünün değişmesine, daha canlı, parlak ve ışıldayan bir cilt yapısının oluşmasına katkı sağlar. Leke ve ton farklılıklarının görünümünün azalmasına yardımcı olur.

 

 

Huncalife

Naturilies Besleyici Pirinç Sabunu

Naturilies Besleyici Pirinç Sabunu 95 gr

Besleyici Bakım

İçeriğinde bulunan Osmanlı pirinci ve doğal zeytinyağı sayesinde cildinizi besler ve yumuşatır. Cildinizin nem dengesini korur, sağlıklı bir görünüme kavuşmasını destekler.

 

 

 

Huncalife SABUNLARI

Naturilies Yenileyici Aynısefa Sabun

Naturilies Yenileyici Aynısefa Sabun 100 gr

Yenileyici Bakım

Hassas cildinizi zarar vermeden temizler, nemlendirir, bariyer görevi görerek cildinizin doğal özelliğini korumasına yardımcı olur. İçeriğindeki yoğun aynısefa ve papatya özleri sayesinde mükemmel bir yüz ve banyo sabunudur.

 

 

 

Huncalife Sabunları

Naturilies Dengeleyici Çay Ağacı Sabunu

Naturilies Dengeleyici Çay Ağacı Sabunu 100 gr

Dengeleyici Bakım

Cildinizdeki fazla yağlanmayı dengeleyerek, cildi kurutmadan cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Siyah noktaların azalmasını destekler. İçeriğindeki çay özü sayesinde cildi derinlemesine temizler, ferahlatır ve sakinleştirir. Paraben, Parafin, SLS, SLES içermez.

 

 

 

Huncalife Sabunları


Naturilies Onarıcı Sarımsak Özlü Sabun

Naturilies Onarıcı Sarımsak Özlü Sabun 100 gr

Onarıcı Bakım

İçerdiği özler bakımından zengin olan Sarımsak Sabunu, laboratuvar ortamında özel olarak elde edilen sarımsak bitkisi özü içermektedir. Sarımsak Sabunu DHT (Dihidrotestosteron: saç dökülmesine neden olan enzim) baskılayıcısı olarak özellikle erkek tipi saç dökülmesinin engellenmesinde fayda sağlamaktadır.

 

 

 

Naturilies Doğal Sabun Çeşitleri  

Tüm Sabun Çeşitleri İçin Kullanımı:

Ürünü direkt cildinize uygulamayınız. Elinizde köpürttükten sonra nazik ve dairesel hareketlerle 2-3 dakika bekletin, daha sonra bol soğuk su ile durulayın.

 

Huncalife Sabunları


Naturilies Hassas Bakım Sunan Bebek Sabunu

Naturilies Hassas Bakım Sunan Bebek Sabunu 100 gr

Cildi Besler ve Nemlendirir

Bebek Sabunu doğal bileşenler ve nemlendiriciler içeren formülü ile bebeğinizin hassas cildini zarar vermeden temizler, cildinin kurumasını önler ve zaten yumuşak olan cildinin bu özelliğini korumasını sağlar. İçeriğindeki yoğun papatya özlerinden dolayı potansiyel alerji gelişimini önler, pişik sırasında güvenle kullanılır.

Ürün Kullanımı:

Bebeğinizin vücudunu köpürttüğünüz sabun ile nazikçe yıkayınız. Çamaşırlarını temizlemek için

 

Huncalife Naturilies Doğal Sabun Çeşitleri ile Doğadan Gelen Özlerle Cildinizi Şimartın…..

Huncalife Naturilies Doğal Sabun Çeşitleri Paraben ,Parafin İÇERMEZ.

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No