Mat Ruj

Mat Ruj

Mat Ruj Kadifemsi yumuşak yapısı ile sürülümü kolaylaştırır. İçeriğindeki pudra sayesinde mat görünümü destekler. İçerdiği Vitamin E ile dudakları nemlendirir.

Mat Ruj  Kullanımı:

Dudağınızın v kısmından başlayıp, köşe kısımlara doğru devam edin. Üst dudağınız bittikten sonra alt dudağınıza geçin. Dudağınızı gererek dip kısımdan başlayarak dışa doğru sürün. Fazla gelen boyayı kâğıt veya mendil kullanarak alın.

Mat Ruj

Kusursuz Mat ruj uygulaması için 4 öneri

1. Dudaklarına peeling yap

Göz alıcı mat dudakların sırrı peeling uygulaması. Rujunu uygulamadan önce Dudaklarınıza peeling yaparak soyulan dudaklarınızın daha sağlıklı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Ruj sürdüğünüzde pürüzsüz görünüm için dudaklarınızın da pürüzsüz olması gerekir. Bir miktar çay ağacı kremi içerisine bir çay kaşığı şeker koyun ve dudaklarınıza sürün. Ovalayarak ölü derilerden kurtulun.

2. Dudaklarını hazırla

Peeling uygulaması tamam olduğuna göre dudakların renk almaya hazır! Nude bir dudak kalemini dudak çizgine sadık kalarak çek. Böylece rujun çok daha uzun süre kalıcı olacak. Mat rujunu tek kat uygula ve ardından bir peçeteyi dudaklarına bastırıp çek. Son katı uyguladıktan sonra hazırsın.

3. Cildini aydınlat

Mat dudaklarını dengelemek için aydınlık bir cilt görünümüne yönel. Bunun için likit fondöteninden önce aydınlatıcı bir primer uygulamasından yardım alabilirsin. Ardından likit bir aydınlatıcı ile elmacık kemiklerini, kaş kemiklerini, burun kemiğini ve çeneni aydınlatarak yüz hatlarını belirginleştir.
4. Göz makyajını sade tut
Makyajın altın kuralını açıklıyoruz: Koyu bir dudak makyajı tercih ettiğinde göz makyajını olabildiğince basit tutmalısın. Göz altı halkalarını kapatıcı ile maskele ardından bir iki kat siyah maskara uygula. Arından kaşlarını kaş kalemin yardımıyla hafifçe belirginleştir.

 

 NEDEN HUNCALİFE TERCİH ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL

* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN

* Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez

* Hiçbir ürününde  PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz

* Türkiye’nin gururu % 100 Türk firması

* Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın

* Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın

* Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE ‘da

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No