Huncalife Mat Likit Ruj

Mat Likit Ruj

Mat Likit Ruj

Bordodan gül kurusuna, klasik mercan renginden vişne çürüğüne kadar uzanan çok çeşitli renk tonlarına sahip Huncalife likit ruj dudaklarınızı eşsiz bir şekilde kaplayacak. Uzun süre kalıcı olan Carmina Exclusive Liquid Lip Color, kremsi likit dokusu ve içerdiği yağlar sayesinde dudaklarınızı kurumaya karşı korur. Sürdükten kısa süre sonra matlaşır.

Kalıcı, kurutmayan, hafif yapısı ile dudaklarınızda zamanla kuruyarak sabitlenip, mat bir görünüm sağlar. Sünger uçlu aplikatörü ile rengin kolay dağılmasına imkân verir. Ağırlık hissi yaratmadan, gün boyu kalıcılığını korur ve bulaşma yapmaz.

Mat Likit Ruj

Huncalife Cr.Exc. Mat Likit Ruj

Mat Likit Ruj nasıl sürülür?

Birinci adım: Dudaklarınıza peeling yaparak soyulan dudaklarınızın daha sağlıklı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Ruj sürdüğünüzde pürüzsüz görünüm için dudaklarınızın da pürüzsüz olması gerekir. Bir miktar çay ağacı kremi içerisine bir çay kaşığı şeker koyun ve dudaklarınıza sürün. Ovalayarak ölü derilerden kurtulun.

İkinci adım: Rujunun dağılmasını önlemek için ilk olarak dudaklarına transparan pudra uygula.

Üçüncü adım: Dudaklarının doğal renginde bir dudak kalemi ile dudaklarını çerçevele. Bunu yaparken aşağıdaki adımları takip et.
Kalem ile şimdi dudaklarının iç kısmını doldurarak, doğallığını garanti altına al.

Dördüncü adım: Doğal tonlarda, mat bir ruju dudaklarına uygula. Rujunun en iyi biçimde uygulandığından emin olmak için ruj fırçasından yardım al. İşte bu kadar.

                                      Artık bu senenin Trendi olan Mat Likit Ruj ile Sende harika bir görünüm yakaladın .

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No