Huncalife Ürünleri

Doğal Huncalife Ürünleri

Siz ve Sevdikleriniz için Sağlıklı bir yaşamı seç, ilk adımı at! Huncalife Ürünlerini ister katalog fiyatı üzerinden 0 (533) 280 88 20 nolu numaradan arayarak sipariş verebilirsiniz. İster sitemiz üzerinden ücretsiz üye olarak ürünlerimizi %40 indirimli satın alabilirsiniz.
WhatsApp Sipariş
0 (533) 280 88 20

Huncalife Nedir?


1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Huncalife, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek Huncallfe markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır.

Huncalife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan Huncallfe, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

NEDEN HUNCALİFE TERCİH ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL * İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN * Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez * Hiçbir ürününde PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz * Türkiye'nin gururu % 100 Türk firması * Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın * Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın * Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE 'da