Huncalife Sivilce İzi Gideren Cilt Ürünleri Kullanıcı Yorumları

Erva UYAR


Merhaba; Siyah Maske bir mucize birçok firmanın siyah maske yorumlarını okuduğumda cesaret edip kullanamadım .Çünkü piyasada çok merdiven altı ürün bulunmakta çok memnun olan olduğu gibi ,çokta memnuniyetsizlik var o yüzden Annemde büyük etken oldu kullanmamam için, bekle dedi Huncalife bizim için üretecek ve işte o gün geldi sonunda siyah maskemize kavuştuk :) hemde tamamen doğal bitki özleriyle çok çok güzel ,hemen denedim harika ötesi öyle güzel formülüze edilmiş ki siyah noktalarımı tek seferde temizledi bu benim için çookk mutlu edici, hiçte öyle yüzde ki ince tüyleri felan koparmıyor en çokta bundan şikayet vardı nette ne deyim ki süper süper süper şiddetle tavsiye ediyorum.

Gözde BAĞCI


Merhabalar bir Huncalife üyesi ve kullanıcısı olarak kullandığım ürünlerden memnuniyetimi dile getirmek isterim.Özellikle çay ağacı özlü sabununun muhteşem yararını gözardı etmek olamaz.Sivilce sorunum olarak bu ürünü kullandım ve sivilce sorunumun baya azaldığını gördüm.Bu yararlarından ötürü iyiki varsın Huncalife diyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.Teşekkürler HUNCALİFE👏🏻👏🏻 GÖZDE BAĞCI

Keziban ÖZCAN


Benim cildim de sivilce izleri ve lekeler vardı ve kuruydu fakat huncalifın ürünü olan aynı sefayla tanıştım minicik bir kutuda budenli bir mucize olabileceğine açıkcası çokta ihtimal vermemiştim oo minicik kutu herşeyim oldu :) kolçantamda benimle hep birlikte :) tırnaklarımıda güçlendiriyor topuk çatlaklarıma iyi geliyor vücudumun her alanında oluşan deri üzerindeki her alanda kullanmaktayım arkadaşımın tafsiyesi üzerine kendisine gerçek ten teşekkürlerimi sunuyorum cildimi istediğim sevyeye getirdi ve besleyip toparladıda teşekkürler Huncalife.. Keziban Özcan

Huncalife Sivilce İzi Gideren Cilt Ürünleri Kullanıcı Yorumları

Huncalife Kullanıcı Yorumları sizlere ürünler hakkında daha net bilgiler sunulacağı düşüncesiyle oluşturulmuştur.Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz. Resim ve İsimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır .Gerçek Huncalife Kullanıcılarından ,Huncalife Kullanıcı Yorumları ile sizlerin daha rahat Ürün  kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Huncalife Ürünleri  Kullanıcı Memnuniyeti sağlamakta olduğunu tehit ederek böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Unutmayınız ki En iyi REKLAM İNSANDIR!

Alışveriş esnasında veya öncesinde yorumlara bakarak alan müşteri sayısı oldukça fazlalaştı bu durum diğer kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda bir ürün satın almadan önce artık insanlar o ürünün kullanıcı yorumları‘na oldukça önem veriyor. Dikkate alıyor ve alışverişini ona göre yapıyor. Dünya üzerinde bir ürün almadan önce yorumlara bakan müşteri sayısı %75 civarında ve bu oran gitgide artıyor. İnsanların alışverişteki bilinçli davranışları üretici veya satıcı firmaları da yakından ilgilendiriyor. Haklılar da çünkü reklamın en iyisi insanlar yapar ,iyi reklamıda ,kötü reklamıda insanlar beğendiklerini paylaştığı gibi ,beğenmediklerini de paylaşır. Güvenin bitiği toplumda ve sosyal medyada insanlar yorumlar üzerinde ciddi etki bırakmaktadır.

Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz resim ve isimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır . Üretici veya satıcı firmalar artık yorumlara bakarak ürünlerinin güncellemelerini veya piyasaya yeni sürülecek ürünlerin düzenlemelerini yapıyor. Kullanıcı yorumlarının bu denli önem kazandığı dünyamızda çoğu firmanın buna önem verdiği aşikar. Bir ürün almadan önce internet üzerinden detaylı olarak incelemenizi hatta var ise videolu incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Son kullanıcıdan önemli yorumları alan satıcılar, Satacakları ürünleri ona göre araştırıp kullanıcıya sunmaktadırlar.

Kullanıcı Yorumlarının Önemi

Tüketicilerin yüzde 90’lık bir bölümü, bir şirketi ziyaret etmeden önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor.
Tüketicilerin yüzde 88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor.
Yüzde 72’lik bir bölüm ise, lokal bir mağaza ile ilgili olumlu yorumların, mağazaya olan güvenlerini artırdığını dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 86’lık bir bölümü ise firmayla ilgili olumsuz yorumların olması durumunda, o firmadan alışveriş yapma konusunda tereddüt ettiklerini belirtiyor.