Ölmeyen gençlik Ölmez Otunda Saklı!

Huncalife Ölmez Otu Tonik

Huncalife Ölmez Otu Tonik

Huncalife Ölmez Otu Tonik Ölümsüz gençlik! Ölmez otun’da Saklı!

HL Deep Skin Tonik 150 ml

Ürün Açıklaması:
Cildinize rahatsızlık vermeden cildinizdeki kalıntıları temizlemeyi hedefleyen bu tonik, formülündeki ölmez otu ile cildin ileride oluşacak kırışıklıklara karşı direncinin artmasına yardımcı olur, cildinizin daha sağlıklı ve parlak görünümünü destekler.

Ürün Kullanımı:

Cildinizi uygun cilt temizleyici ile temizleyerek su ile durulayıp kuruladıktan sonra, toniği bir pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.

Huncalife Ölmez Otu Tonik

Ölmez Otu

Ölmez Otu Nedir?

Ölümsüz gençlik! Ölmez otun’da Saklı!

Ölmez Otu Akdeniz kıyılarında yetişen bir sarı renkte bir bitkidir. Koparıldıktan sonra bile ölmemekte rengini, canlılığını ve esansiyel özelliklerini sürdürmektedir. Bu bitkinin inanılmaz yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Altın Otu çiçekleri kullanılıyor. Bu çiçeklerin içeriğinde flavonlar, sterinler, eterik yağ, acı maddeler, reçine, C vitamini, karotin ve tanenler bulunuyor.

Ölmez Otu’nun faydaları nelerdir?

Yapılan çalışmalar bitkinin ciltteki canlılığı artırdığını gösteriyor. Üstelik bu canlılık uzun süre kalıcılığını koruyor. Bu bitki ‘Altın Otu‘ ismiyle de anılıyor. Altın Otu ‘Ölmez Çiçek’ ve ‘Saman Çiçeği’ olarak da biliniyor. Bitkinin hücre yenileyici ve uzun süre canlılığını koruyan molekül yapısı bilim adamlarının dikkatini çekiyor. Uzmanlar bu molekül yapısının yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanılabileceğini, kırışıklıkların giderilmesinde yararlanılabileceğini belirtiyor
Yaşlanma karşıtı molekülleriyle mucizeler yaratan bir bitki. Ebedi gençlik bitkisi olarak da biliniyor. Kuru ciltlerde derinlemesine nemlendirme yapmaktadır. Bu doğal nemlendirme özelliğiyle cilde canlılık getirmekte, ışıltı katmaktadır. Yine akne izleri, ciltteki kılcal kırışıklıklar, ameliyat sonrası izleri yok edici molekül yapısına sahiptir. Ölmez Otu sıkılık sağlayan kollajen liflerin üretimini 6 kat arttırarak serbest radikallere karşı cildi korur.

Huncalife Ölmez Otu Serisi

Cildinizde yeniden çiçekler açsın istiyorsanız içeren Huncalife Ölmez Otu Serisi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hücre özleri yaşlanma karşıtı içeriğiyle hemen etkisini göstermekte, Kamera karşısında çalışmak zorunda olan ünlü isimlerin de güzellik ve gençlik sırları arasında Ölmez Otu’nun bulunduğu kendi itiraflarından anlaşılmaktadır. Cildinizi sıkılaştırıp, pürüzsüzleştirmek istiyor ve bunu yıllarca yaşamak arzuluyorsanız Ölmez Otu özlerinden ayrılmamalısınız.

Huncalife Ölmez Otu Serisimiz de losyon, krem, serum ,gece&gündüz ürünleri bulabilirsiniz. Ebedi çiçek olarak da bilinen Ölmez Otu ile ebedi güzelliğin anahtarını yakalayacaksınız.

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No