Yaşlanma Karşıtı Bakımın Vazgeçilmezi… Ölmez Otunun Mucize Etkisine Cildinizde Tanık OLUN !

Huncalife Ölmez Otu Gece Kremi

Huncalife Ölmez Otu Gece Kremi

Huncalife Ölmez Otu Gece Kremi Yaşlanma Karşıtı Bakımın Vazgeçilmezi…
Ölmez Otunun Mucize Etkisine Cildinizde Tanık OLUN !

HL Deep Skin Gece Kremi 50 ml

Ürün Açıklaması:
İçerdiği eşsiz ölmez otu ile cilde elastikiyetini geri kazandırarak kırışıklık görünümünün azalmasına ve cildin ileride oluşacak kırışıklıklara karşı direncinin artmasına yardımcı olur. Gün boyu kalıcı ve yeterli nemlendirme sağlar. Hızlı emilen formülü ile ipeksi bir görünüm elde edilir.

Ürün Kullanımı:
Temiz cildinize her akşam tek başına ya da serumdan sonra, yüz ve boyun bölgesine, aşağıdan yukarıya doğru cilde masaj yapar şekilde uygulayınız. Erkek ve kadın kullanımına uygundur.

Ölmez Otu

Ölmez Otu Nedir?

Ölümsüz gençlik! Ölmez otun’da Saklı!
Ölmez Otu Akdeniz kıyılarında yetişen bir sarı renkte bir bitkidir. Koparıldıktan sonra bile ölmemekte rengini, canlılığını ve esansiyel özelliklerini sürdürmektedir. Bu bitkinin inanılmaz yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Altın Otu çiçekleri kullanılıyor. Bu çiçeklerin içeriğinde flavonlar, sterinler, eterik yağ, acı maddeler, reçine, C vitamini, karotin ve tanenler bulunuyor.

 

Ölmez Otu’nun Faydaları Nelerdir?

Yapılan çalışmalar bitkinin ciltteki canlılığı artırdığını gösteriyor. Üstelik bu canlılık uzun süre kalıcılığını koruyor. Bu bitki ‘Altın Otu‘ ismiyle de anılıyor. Altın Otu ‘Ölmez Çiçek’ ve ‘Saman Çiçeği’ olarak da biliniyor. Bitkinin hücre yenileyici ve uzun süre canlılığını koruyan molekül yapısı bilim adamlarının dikkatini çekiyor. Uzmanlar bu molekül yapısının yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanılabileceğini, kırışıklıkların giderilmesinde yararlanılabileceğini belirtiyor
Yaşlanma karşıtı molekülleriyle mucizeler yaratan bir bitki. Ebedi gençlik bitkisi olarak da biliniyor. Kuru ciltlerde derinlemesine nemlendirme yapmaktadır. Bu doğal nemlendirme özelliğiyle cilde canlılık getirmekte, ışıltı katmaktadır. Yine akne izleri, ciltteki kılcal kırışıklıklar, ameliyat sonrası izleri yok edici molekül yapısına sahiptir. Ölmez Otu sıkılık sağlayan kollajen liflerin üretimini 6 kat arttırarak serbest radikallere karşı cildi korur.

Huncalife Ölmez Otu Gece Kremi

Cildinizde yeniden çiçekler açsın istiyorsanız içeren Huncalife Ölmez Otu Mucize Serisi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hücre özleri yaşlanma karşıtı içeriğiyle hemen etkisini göstermekte, Kamera karşısında çalışmak zorunda olan ünlü isimlerin de güzellik ve gençlik sırları arasında Ölmez Otu’nun bulunduğu kendi itiraflarından anlaşılmaktadır. Cildinizi sıkılaştırıp, pürüzsüzleştirmek istiyor ve bunu yıllarca yaşamak arzuluyorsanız Ölmez Otu özlerinden ayrılmamalısınız.

Huncalife Ölmez Otu Mucize Serisi  nde losyon, krem, serum ,gece&gündüz ürünleri bulabilirsiniz. Ebedi çiçek olarak da bilinen Ölmez Otu ile ebedi güzelliğin anahtarını yakalayacaksınız.

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No