Huncalife Memories Gold Deodorant Kullanıcı Yorumları

Sibel DENİZ


Çocukluğum dan beri parfüm kullanıyordum x firmaların parfümlerinin kokularından dolayı artık nefes alamıyordum astım hastası olarak ama parfümde kullanmasak olmuyor bir bayanın parfümü olmadan olmaz . Kıyafetimi giymeden bir odada parfümü 1 saat öncesinden sıkıyor sonrasında giyiyordum.HuncaLife nin parfümünden kız kardeşim almış hediye getirdi inanılmazzz birşekilde kokusu rahatsız edecek diye beklerken hiç rahatsız olmadığımı hissettim.Sen harikasın HuncaLife

Yasemin UYAR


Merhaba, Hunca için Kokunun Doğayeni dedikleri kadar var. Huncalife Parfümleri bir başka 8 saat kalıcık testinten geçmiştir ve tene sıkılabilecek kadar doğaldır. Çok severek kullandığım parfümlerim oldu bir parfüme 50 tl verdiğimde oldu 350 tl verdiğimde oldu ama hiçbirisi HAREEM SOIREE edp. kokum gibi olmadı adeta bütünleştik, tenimde kokusu 3 gün kalıyor ,inanın asönserden benim geldiğimi takip eden komşularım var 😊 bulunduğum ortamda mutlaka soruyorlar buda beni çok mutlu ediyor ama bir sır vereyim benim tenime yakıştığı kadar her tene yakışmıyor . Ten uyumu şart parfüm seçerken arkadaşlar buna dikkat etmelisiniz her parfüm ten uyumu ister , herkeste farklı kokar, ten uyumunu yakalarsanız parfümünüzün kalıcılığı artar. Lütfen gelişi güzel parfüm seçmeyiniz. İsterseniz daha doğru seçim yapmanız adına ‘’ Huncalife Ürünleri ‘’ katağorimizden kadın ve erkek parfümlerimizin notalarını inceleyebilirsiniz. Harem soire edp parfümün OUD Koku olması ‘’Kokuların Efendisi’’ olarak bilinir, buda kalıcılığını dahada artırıyor .Ten Uyumunu yakalayan herkese şiddetle tavsiye ederim.

Eda TOSUN


Kalıcı ve çarpıcı eşsiz koku var mıdır diye düşünürken birde bakarım Huncalife da memories parfümle tanıştım .Denediğim parfüm firmalarında aradığım kokuyu bulamamıştım ama sonunda buldum gün boyu kokum tenimde ,gittiğim ortamlarda mutlak soruyorlar parfümünüzün markası nedir diye iyi ki tanıdım Huncalife seni 😘😘😘

Elif GÜVEN


Memories deodorant : Muhtesem kokuyor ve butun gun kokuyu hissediyorum uzerimde. Şimdiye kadar kullandığım ve sonuç aldığım birkaç ürününüde bahsedeyim. Nature balance koltuk alti narlı: Harika kokusu tum gun kalici ve ter kokutmadı hic. Aksama kadar etkisini hissettim. Ayni sefa kremi : Çıbanıma sürdüm ve bir gunde söndürdü At kestanesi çift etkili: Annemin varis agrisi ve bel agrisinda kullandim. Varis agrisina cok iyi geldi fakat bel agrisi bobrekten kaynaklandigi icin agrisini minimuma indirdi Ayni zamanda grip oldum burun kenarlarina surdum. Rahat nefes aldim . Sanırım Huncalife evimin ve benim tüm ürün yelpazemi kapsayacak gibi görünüyor. Elif Güven

Huncalife Memories Gold Deodorant Kullanıcı Yorumları

Huncalife Kullanıcı Yorumları sizlere ürünler hakkında daha net bilgiler sunulacağı düşüncesiyle oluşturulmuştur.Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz. Resim ve İsimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır .Gerçek Huncalife Kullanıcılarından ,Huncalife Kullanıcı Yorumları ile sizlerin daha rahat Ürün  kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Huncalife Ürünleri  Kullanıcı Memnuniyeti sağlamakta olduğunu tehit ederek böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Unutmayınız ki En iyi REKLAM İNSANDIR!

Alışveriş esnasında veya öncesinde yorumlara bakarak alan müşteri sayısı oldukça fazlalaştı bu durum diğer kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda bir ürün satın almadan önce artık insanlar o ürünün kullanıcı yorumları‘na oldukça önem veriyor. Dikkate alıyor ve alışverişini ona göre yapıyor. Dünya üzerinde bir ürün almadan önce yorumlara bakan müşteri sayısı %75 civarında ve bu oran gitgide artıyor. İnsanların alışverişteki bilinçli davranışları üretici veya satıcı firmaları da yakından ilgilendiriyor. Haklılar da çünkü reklamın en iyisi insanlar yapar ,iyi reklamıda ,kötü reklamıda insanlar beğendiklerini paylaştığı gibi ,beğenmediklerini de paylaşır. Güvenin bitiği toplumda ve sosyal medyada insanlar yorumlar üzerinde ciddi etki bırakmaktadır.

Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz resim ve isimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır . Üretici veya satıcı firmalar artık yorumlara bakarak ürünlerinin güncellemelerini veya piyasaya yeni sürülecek ürünlerin düzenlemelerini yapıyor. Kullanıcı yorumlarının bu denli önem kazandığı dünyamızda çoğu firmanın buna önem verdiği aşikar. Bir ürün almadan önce internet üzerinden detaylı olarak incelemenizi hatta var ise videolu incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Son kullanıcıdan önemli yorumları alan satıcılar, Satacakları ürünleri ona göre araştırıp kullanıcıya sunmaktadırlar.

Kullanıcı Yorumlarının Önemi

Tüketicilerin yüzde 90’lık bir bölümü, bir şirketi ziyaret etmeden önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor.
Tüketicilerin yüzde 88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor.
Yüzde 72’lik bir bölüm ise, lokal bir mağaza ile ilgili olumlu yorumların, mağazaya olan güvenlerini artırdığını dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 86’lık bir bölümü ise firmayla ilgili olumsuz yorumların olması durumunda, o firmadan alışveriş yapma konusunda tereddüt ettiklerini belirtiyor.