Huncalife Kolonya Kullanıcı Yorumları

Sibel PAZAR


Merhaba Huncalife Çikolotalı Kolonya süper bir koku helede çikolata sevenler için tavsiye ettiklerinde hiç bukadar güzel olabaliceğini düşünmemiştim. Çünkü kolonya denilince ilk akla gelen limon ve tütün ve benim hayatımda hiç yeri olmadı kolonyanın ,belki bi bebek kolonyası tercih ettiğim olmuştur ama çikolatalı kolonya ile tanıştığımda kolonya kavramım değişti muhteşem ötesi bir koku elinizi yıkadığınızda bile koku kalıcılığını koruyor çikolata seviyorsanız mutlaka deneyin derim.

Birgül ÇELİK


Huncalife spa moods kolonya hediye etmişti bir arkadaşım ama kokusunun hiç bu kadar hoş ve parfüm etkili olacağını düşünmemiştim doğrusu şimdi ise evimin her yerinde kokusu çocuklarım kocam yetiştiremiyorum artık herkese tavsiyemdir Birgül Çelik

Ayten YILDIZ


Merhaba ben Huncalifen kolonyalarına bayılıyorum.Arkadaşım bana hediye etti normalde kolonya kokusunu sevmem kolonya hiç hayatımda olmayan birşeydi,hiç böyle bir kokuyla ( beyaz zambak)karşılaşacağımı düşünmemiştim yok böyle bir şey elinizi yıkadığınızda bile kokusu kalıyor küçük oğlum evde kolonyayı saklıyor bitmesin diye oderece 😊 bence bu kolonya değil parfüm gibi çok çeşitli kokuları var kolonyaların çikolatalı bile ve Huncalife ailesinde ben de varım dedim 4 kişilik bir çekirdek ailem var kullanıcı olarak katıldım hem sağlıklı ürünler kullanıyor hemde %40 indirimli alıyorum ihtiyaçlarımızı şiddetle tavsiye ediyorum… Ayten Yıldız

Huncalife Kolonya Kullanıcı Yorumları

Huncalife Kullanıcı Yorumları sizlere ürünler hakkında daha net bilgiler sunulacağı düşüncesiyle oluşturulmuştur.Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz. Resim ve İsimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır .Gerçek Huncalife Kullanıcılarından ,Huncalife Kullanıcı Yorumları ile sizlerin daha rahat Ürün  kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Huncalife Ürünleri  Kullanıcı Memnuniyeti sağlamakta olduğunu tehit ederek böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Unutmayınız ki En iyi REKLAM İNSANDIR!

Alışveriş esnasında veya öncesinde yorumlara bakarak alan müşteri sayısı oldukça fazlalaştı bu durum diğer kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda bir ürün satın almadan önce artık insanlar o ürünün kullanıcı yorumları‘na oldukça önem veriyor. Dikkate alıyor ve alışverişini ona göre yapıyor. Dünya üzerinde bir ürün almadan önce yorumlara bakan müşteri sayısı %75 civarında ve bu oran gitgide artıyor. İnsanların alışverişteki bilinçli davranışları üretici veya satıcı firmaları da yakından ilgilendiriyor. Haklılar da çünkü reklamın en iyisi insanlar yapar ,iyi reklamıda ,kötü reklamıda insanlar beğendiklerini paylaştığı gibi ,beğenmediklerini de paylaşır. Güvenin bitiği toplumda ve sosyal medyada insanlar yorumlar üzerinde ciddi etki bırakmaktadır.

Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz resim ve isimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır . Üretici veya satıcı firmalar artık yorumlara bakarak ürünlerinin güncellemelerini veya piyasaya yeni sürülecek ürünlerin düzenlemelerini yapıyor. Kullanıcı yorumlarının bu denli önem kazandığı dünyamızda çoğu firmanın buna önem verdiği aşikar. Bir ürün almadan önce internet üzerinden detaylı olarak incelemenizi hatta var ise videolu incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Son kullanıcıdan önemli yorumları alan satıcılar, Satacakları ürünleri ona göre araştırıp kullanıcıya sunmaktadırlar.

Kullanıcı Yorumlarının Önemi

Tüketicilerin yüzde 90’lık bir bölümü, bir şirketi ziyaret etmeden önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor.
Tüketicilerin yüzde 88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor.
Yüzde 72’lik bir bölüm ise, lokal bir mağaza ile ilgili olumlu yorumların, mağazaya olan güvenlerini artırdığını dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 86’lık bir bölümü ise firmayla ilgili olumsuz yorumların olması durumunda, o firmadan alışveriş yapma konusunda tereddüt ettiklerini belirtiyor.