Huncalife Parfümleri

Huncalife Erkek Parfümleri

Huncalife Erkek Parfümleri

Parfüm deyince akla gelen Markalardan biri Hunca Parfümleri olmuştur . 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfüm ve aftershave serisi olan Madigan ile yenilikçi bir hizmet anlayışında yer edinmeyi başarmıştır.Ünlü Kokuların Duayeni olan Huncalife Kozmetik  erkek parfümü kategorisine  hergeçen gün yenilerini eklemektedir.

İşte o muhteşem ötesi kokulardan sizde kendi parfümünüzü seçin. KOKUNUZLA İZ BIRAKIN !

 

HUNCALİFE PARFÜMLERİ

Macho Power Erkek EDT

Macho Power Erkek EDT 100 ml ( Oryantel & Odunsu )

Teninize nüfuz edecek aromatik, turunçgiller ve paçuli notalarını içeren koku ile sonsuz bir etki bırakın.Kendine Güvenen Modern erkeğin kokusu.

 

 

 

 

HUNCALİFE PARFÜMLERİ

Macho Success Erkek EDT

Macho Success Erkek EDT 100 ml ( Aromatik & Odunsu )

Kadınlar tarafından hayran kalınan erkeklere özel, etkileyici bir koku. İçerdiği menekşe yaprakları, ardıç ve amber notaları ile özgün kişiliği ifade eden parfüm.

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Macho Victory Erkek EDT

Macho Victory Erkek EDT 100 ml ( Odunsu & Çiçeksi )

İçeriğindeki karanfil ve kişniş notalarının heyecan verici kokusu ve erkeksi dokunuşu ile muhteşem aromaları ortaya çıkaran parfüm.

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Niche Pour Homme EDT

Niche Pour Homme EDT 100 ml ( Oryantel & Odunsu )

Modern ve kendinden emin erkeğin kokusu! Ferahlatan turunçgillerin paçuli ve misk ile çekici birleşimi erkeksi bir çiçek özütüyle birleştiren bu eşsiz koku ile fark edileceksiniz.

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Doom Homme EDT

Doom Homme EDT 50 ml ( Odunsu &Aromatik )

Selvi ve bergamotun modernliğini menekşe ve tütün yapraklarından elde edilen erkeksi bir çiçek özütüyle birleştiren bu eşsiz koku ile fark edileceksiniz.

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Signed Erkek EDP

Signed Erkek EDP 100 ml (Baharatlı & Odunsu )

İçeriğindeki Pembe biber, Erz Ağacı ve Kehribar buluştuğu Baharatlı ve Odunsu notaların eşşiz kokusu girdiğiniz ortama sizden önce nüfuz ederek tüm dikkatlerin üzerinize yoğunlaşmasının sağlayacak!

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Extory Ocra Erkek EDT

Extory Ocra Erkek EDT 100 Ml ( Çiçeksi & Meyveli )

Ferahlatıcı elma, bergamot ve mandalina kombinasyonuna; limon yağı, sarmaşık, servi notaları ile sedir ağacı ve yosununun enerji verici birleşimi eşlik ediyor.Herkese yakışan, erşilebilir, dinamik,ve sportif, arzu ve tutkularının peşini asla bırakmayan erkeğin kokusu.

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Huncalife Insider Erkek EDP

Huncalife Insider Erkek EDP 50 ml ( Odunsu & Baharatlı )

Modernizmin temsilcisi.. Baharatlı taze odunsu koku yönü ile duyularınıza, meyve nüansları ile büyüleyici bakışları size odaklayacak. Üst nota: Mandalina, Neroli, Artemizya, Kişniş. Orta nota: Kakule, Biber, Yasemin, Süsen. Temel nota: Erz Ağacı, Vetiver, Meşin ve Kehribar.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Just Him Erkek EDT

Just Him Erkek EDT 60 ml ( Odunsu & Marine )

Karakteristik bir koku olan JUST HIM EDT, ferah ve yumuşak etki bırakan bergamot ve kakule ile açalışı yapıyor. Orta notasında Hindistan cevizi ve menekşe yaprağı parfümü ustaca dengeliyor.Dip notasındaki büyüleyici baharat harmanı,sandalağacı ve musk dikkat çekicilik sağlıyor.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

LEGACY OF ESSENCE Erkek EDP

LEGACY OF ESSENCE Erkek EDP 75 ml ( Aromatik & Odunsu )

Tüm gün etkisini koruyan bergamot, sardunya, lavanta ve paçuli içeren parfümünüz ile etrafınızdaki kişiler çekimize kapılacak.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

HuncaLife Avantgarde Erkek EDT

HuncaLife Avantgarde Erkek EDT 75 ml ( Baharatlı & Oryantal )

Baharatlı-oryantal koku yönüyle egzotik ve gizemli bir etki sağlayarak, dip notasındaki amber ve vanilyanın sıcak dokunuşu teninizi sarıp sarmalayacak.

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Edition Erkek EDT

Edition Erkek EDT 50 ml ( Aromatik & Odunsu )

Teninizdeki Çarpıcı İz! Çiçek ve dengeli meyve kokuları içeren zengin esans karışımı sayesinde, kokusuyla öne çıkmak isteyenler için vazgeçilmez bir koku.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Huncalife Atlantis Erkek EDT

Huncalife Atlantis Erkek EDT 50 ml ( Odunsu & Baharatlı )

Efsanevi kayıp imparatorluk Atlantis’ in gizemini yaşatan erkekler odunsu ve baharatlı bu parfüm ile büyüleyici bir etki bırakacak.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Extant Erkek EDT

Extant Erkek EDT 50 ml ( Ferahlatıcı & Aromatik )

İZ BIRAKIN! Limonun ferahlığının gül, enerjik portakal çiçeği ve vanilya ile buluştuğu bu parfüm, misk özü ile efsaneleşiyor.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

XY Erkek EDP

XY Erkek EDP 50 ml ( Odunsu & Aromatik )

Sardunya, adaçayı ve sedir ağacının kalıcı etkisi. Gizemli erkeğin kokusu.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

. Geovanni Fantastiko Erkek EDP

Geovanni Fantastiko Erkek EDP 75 ml ( Meyveli & Aromatik )

Geovanni Fantastiko EDP’ nin teninize taşıdığı aromatik notalar ile kendinizi daha etkileyici ve güvende hissedeceksiniz.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Geovanni Tutto Erkek EDP

Geovanni Tutto Erkek EDP 75 ml (Meyveli & Aromatik )

Çikolatanın mutluluk veren,baştan çıkarıcı etkisi, ananas ve çiçeksi notalar ile birleşerek çekiciliği arttırıyor.

 

 

 

 

 

Huncalife Parfümleri

Geovanni Bello Erkek EDP

Geovanni Bello Erkek EDP 75 ml ( Oryantal & Odunsu )

Lavanta sıcaklığı ve odunsu notaların sert etkisi Geovanni Bello EDP’ nin, maskülen ve etkileyici kokusunu oluşturuyor. Kokunuzla hafızalarda iz bırakın.

 

 

 

 

Huncalife Erkek Parfümleri Kullanımı:

Parfümünüzün kalıcı olması için özellikle duş sonrasında temiz ve kuru cilde sıkınız. Eklem yerlerinin arka kısımları ve nabız bölgeleri parfümlerin en kalıcı olacağı yerlerdir.

Parfümün kalıcılığını arttırmak ve uzun süre güzel kokmak için bedeninizdeki doğru yerleri tespit etmek gerekir. Nabzın attığı yerler parfümün kalıcılığını ve güzel kokuyu destekleyen en iyi yerlerdir. Bilekler, boyun, kulak arası ve diz arkaları daha sıcak ve nemli bölgeler olduğu için parfüm bu bölgelerde kullanılmalıdır. Bu bölgelere uygulanan parfüm, ısının etkisi ile içerisinde bulunan aromaların hızlı bir şekilde sıvı halden buhar haline geçmesini destekleyerek, parfümün daha iyi yayılmasını sağlar.

Doğru parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de cilt tipidir. Cilt tipi parfümün kalıcılığını etkilemektedir. Yağlı ciltler parfümü daha uzun süre saklar. Kuru ciltte parfümün kalıcılığı daha azdır. Bu yüzden kuru cilde sahip olanların öncelikle ciltlerini iyice nemlendirmelerini , gerekli gördükleri takdirde daha fazla parfüm kullanmalarını öneriyoruz.

Huncalife Erkek Parfümleri 8 Saat Kalıcılık testinden geçmiş olup, tene sıkalabilecek kadar doğaldır.

 

Ücretsiz ÜYE OL

 

İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN!

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No