Huncalife Çay Ağacı Şampuanı Kullanıcı Yorumları

Mustafa TİRAKİ


Saç diplerimde yaralar vardı bir eczaneden bioten diye bir şampuan önermişlerdi kullandım çok memnun kaldım 3 kutu kullandım ve tekrar almaya gittiğimde eczane kapanmıştı ☹ eve geldim ve direk nete bioten şampuan yazdım ve bir tlf numarası vardı aradım ve bioten çayağacı şampuanın Huncalife’a ait bir ürün olduğunun bilgisini verdi bir hanfendi 6 adet almak istedim ve ürünü bana satmak yerine % 40 indirimli alabileceğim bilgisini verdi ve 3 gün önce kullanıcı oldum .1- saçlarımda ki yararları iyileştiren tek şampuandan sonuç aldım 2-tavsiye ettiğim arkadaşlarım vardı ve şampuan istiyorlardı 3-ne güzel bir sistem bi taraftan çevreme fayda sunarken birde hiç beklemediğim biranda bütçeme ek gelir olabileceğini öğrendim çok mutlu oldum .

Hafize GÜLER


Başörtülü bir bayanım,saç diplerimdeki kaşıntı sürekli örtülü olduğum için sanıyordum,arkadaşlarımın yanında bile elim sürekli saçlarıma gider farkettirmeden çekinerek kaşırdım,Bioten Çay Ağacı şampuanı ile tanıştığımdan bu yana dünya varmış diyorum,saçlarımı sevdiğimi farkettim,iyiki varsın huncalife...,teşekkürler...Hafize Güler

Sibel PAZAR ( Hedef Gazetesi Muhabiri )


Huncalife %100 Türk firması olup, aldığı belge ve sertifikalarla kalitesini ispatlamış bir markadır....fazla söze gerek yok ….biraz araştırmanız yeterli aslında herkes bilinçli tüketici olsa bu tür sağlıklı yaşamı destekleyen firmaların önü açılacaktır. Sibel Pazar (Hedef Gazetesi Muhabiri )

Fevziye BAĞCI


Ben 3 ay önce üye oldum Huncalayfa açıkçası şüpheci yaklaşdım önce taki kullanıpda memnun kalana kadar hemen hemen her ürünü kullandım inanılmaz faydaları var meselâ kızımın saç dipleri yara oldu ve o bölgelerde haliyle saçlarda döküldü kullanmadığımız bir ürün kalmadı bir çözüm bulamadık Huncalayf ın çay ağacı sampuanını kullanmaya başladı daha ilk kullanımda faydasını gördü o yaralardan eser kalmadı şimdi ailecek taysiye ediyoruz Huncalayfın ürünleri inanılmaz kaliteli ve sağlıklı Teşekkürler Huncalayf Fevziye Bağcı kullanıcı ve üye

Huncalife Çay Ağacı Şampuanı Kullanıcı Yorumları

Huncalife Kullanıcı Yorumları sizlere ürünler hakkında daha net bilgiler sunulacağı düşüncesiyle oluşturulmuştur.Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz. Resim ve İsimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır .Gerçek Huncalife Kullanıcılarından ,Huncalife Kullanıcı Yorumları ile sizlerin daha rahat Ürün  kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Huncalife Ürünleri  Kullanıcı Memnuniyeti sağlamakta olduğunu tehit ederek böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Unutmayınız ki En iyi REKLAM İNSANDIR!

Alışveriş esnasında veya öncesinde yorumlara bakarak alan müşteri sayısı oldukça fazlalaştı bu durum diğer kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda bir ürün satın almadan önce artık insanlar o ürünün kullanıcı yorumları‘na oldukça önem veriyor. Dikkate alıyor ve alışverişini ona göre yapıyor. Dünya üzerinde bir ürün almadan önce yorumlara bakan müşteri sayısı %75 civarında ve bu oran gitgide artıyor. İnsanların alışverişteki bilinçli davranışları üretici veya satıcı firmaları da yakından ilgilendiriyor. Haklılar da çünkü reklamın en iyisi insanlar yapar ,iyi reklamıda ,kötü reklamıda insanlar beğendiklerini paylaştığı gibi ,beğenmediklerini de paylaşır. Güvenin bitiği toplumda ve sosyal medyada insanlar yorumlar üzerinde ciddi etki bırakmaktadır.

Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz resim ve isimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır . Üretici veya satıcı firmalar artık yorumlara bakarak ürünlerinin güncellemelerini veya piyasaya yeni sürülecek ürünlerin düzenlemelerini yapıyor. Kullanıcı yorumlarının bu denli önem kazandığı dünyamızda çoğu firmanın buna önem verdiği aşikar. Bir ürün almadan önce internet üzerinden detaylı olarak incelemenizi hatta var ise videolu incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Son kullanıcıdan önemli yorumları alan satıcılar, Satacakları ürünleri ona göre araştırıp kullanıcıya sunmaktadırlar.

Kullanıcı Yorumlarının Önemi

Tüketicilerin yüzde 90’lık bir bölümü, bir şirketi ziyaret etmeden önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor.
Tüketicilerin yüzde 88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor.
Yüzde 72’lik bir bölüm ise, lokal bir mağaza ile ilgili olumlu yorumların, mağazaya olan güvenlerini artırdığını dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 86’lık bir bölümü ise firmayla ilgili olumsuz yorumların olması durumunda, o firmadan alışveriş yapma konusunda tereddüt ettiklerini belirtiyor.