Huncalife Çay Ağacı Kullanıcı Yorumları

Zehra PEKYILMAZ


Merhabalar ben aynısefa kremiyle cay ağacı kremini aldım kocamın ayaklarında hem nasır hemde koku vardı dönüşümlü olarak kullandık. Ve hem koku hem nasırda eser kalmadı herkese tavsiye ederim HUNCALIFEYE cok teşekkür ederim iyki varsın .

Gözde BAĞCI


Merhabalar bir Huncalife üyesi ve kullanıcısı olarak kullandığım ürünlerden memnuniyetimi dile getirmek isterim.Özellikle çay ağacı özlü sabununun muhteşem yararını gözardı etmek olamaz.Sivilce sorunum olarak bu ürünü kullandım ve sivilce sorunumun baya azaldığını gördüm.Bu yararlarından ötürü iyiki varsın Huncalife diyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.Teşekkürler HUNCALİFE👏🏻👏🏻 GÖZDE BAĞCI

Sultan ÖZCAN


Cay ağacı kremi benim vazgecilmezlerim arasina girdi.cantamdan hic eksik etmiyorum.saat ve taki kullandigimdan kolumda olusan kaşıntılı yaralarim icin kullaniyorum.ayni zamanda yanık ve böcek sokmalarinda da çok işe yarıyor.Beni bu küçük mucizeyle tanıştıran Yasemin hanima da çok teşekkür ediyorum.😊Sultan Özcan

Zeynep İÇİGEN


Çay ağacı kremi benim sürekli elimin altında. Tam bir şifa kaynağı. Yanık, yara, kesik için harika bir ürün. Hatta bir müşterim iç hemoroid için aldı ve 2 gün sonra teşekkür için geldi. Artık evimde fazlalık kremleri bulundurmuyorum. Çünkü tek bir ürün bana ve aileme yetiyor. Teşekkürler Huncalife… Zeynep İçigen

Sibel PAZAR ( Hedef Gazetesi Muhabiri )


Huncalife %100 Türk firması olup, aldığı belge ve sertifikalarla kalitesini ispatlamış bir markadır....fazla söze gerek yok ….biraz araştırmanız yeterli aslında herkes bilinçli tüketici olsa bu tür sağlıklı yaşamı destekleyen firmaların önü açılacaktır. Sibel Pazar (Hedef Gazetesi Muhabiri )

Mustafa KÖSE


ÇAY AĞACI KREMİ VE AYNI SEFA KREMİ : Ayağımda aşırı kaşıntı ve mantar vardı.. eşım sayesinde Huncalife çay ağacı kremi ve aynı sefa kremıyle tanıstım bizzat kullanıcısı olarak çok memmun kaldım...Önce Huncalife vücut peeling ile ölühücreleri arındırdım sonra dönüşümlü olarak aynisefa ve çayağacı kullandım. Ayağımda mantar ve kaşıntı 'dan eser kalmadı.. Şiddetle tavsiye ediyorum... Mustafa Köse

Huncalife Çay Ağacı Kullanıcı Yorumları

Huncalife Kullanıcı Yorumları sizlere ürünler hakkında daha net bilgiler sunulacağı düşüncesiyle oluşturulmuştur.Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz. Resim ve İsimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır .Gerçek Huncalife Kullanıcılarından ,Huncalife Kullanıcı Yorumları ile sizlerin daha rahat Ürün  kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Huncalife Ürünleri  Kullanıcı Memnuniyeti sağlamakta olduğunu tehit ederek böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Unutmayınız ki En iyi REKLAM İNSANDIR!

Alışveriş esnasında veya öncesinde yorumlara bakarak alan müşteri sayısı oldukça fazlalaştı bu durum diğer kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda bir ürün satın almadan önce artık insanlar o ürünün kullanıcı yorumları‘na oldukça önem veriyor. Dikkate alıyor ve alışverişini ona göre yapıyor. Dünya üzerinde bir ürün almadan önce yorumlara bakan müşteri sayısı %75 civarında ve bu oran gitgide artıyor. İnsanların alışverişteki bilinçli davranışları üretici veya satıcı firmaları da yakından ilgilendiriyor. Haklılar da çünkü reklamın en iyisi insanlar yapar ,iyi reklamıda ,kötü reklamıda insanlar beğendiklerini paylaştığı gibi ,beğenmediklerini de paylaşır. Güvenin bitiği toplumda ve sosyal medyada insanlar yorumlar üzerinde ciddi etki bırakmaktadır.

Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz resim ve isimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır . Üretici veya satıcı firmalar artık yorumlara bakarak ürünlerinin güncellemelerini veya piyasaya yeni sürülecek ürünlerin düzenlemelerini yapıyor. Kullanıcı yorumlarının bu denli önem kazandığı dünyamızda çoğu firmanın buna önem verdiği aşikar. Bir ürün almadan önce internet üzerinden detaylı olarak incelemenizi hatta var ise videolu incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Son kullanıcıdan önemli yorumları alan satıcılar, Satacakları ürünleri ona göre araştırıp kullanıcıya sunmaktadırlar.

Kullanıcı Yorumlarının Önemi

Tüketicilerin yüzde 90’lık bir bölümü, bir şirketi ziyaret etmeden önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor.
Tüketicilerin yüzde 88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor.
Yüzde 72’lik bir bölüm ise, lokal bir mağaza ile ilgili olumlu yorumların, mağazaya olan güvenlerini artırdığını dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 86’lık bir bölümü ise firmayla ilgili olumsuz yorumların olması durumunda, o firmadan alışveriş yapma konusunda tereddüt ettiklerini belirtiyor.