Huncalife Carmina Impreess Maskara

Huncalife Carmina Impreess Maskara

Huncalife Carmina Impress Maskara

Kirpiklerinizin temel ihtiyacı ve günlük kullanacağınız bir maskaradır. Huncalife Carmina Impress Maskara İçeriğindeki özel besleyiciler ile kirpikleri güçlendirmeyi hedefler ve daha güzel görünmesine yardımcı olur. Kirpikleri kalınlaştırır ve belirginleştirir. Dağılmaz, bulaşmaz ve pul pul dökülmez.

 Carmina Impress Maskara Ürün Kullanımı

İki ya da üç kat uygulayınız. Maskara sürümünü tekrarlamadan önce kuruduğundan emin olunuz. Daima üst kirpikleri dipten uca doğru, alt kirpikleri ise sadece uçlarına uygulayınız.

Rimel (Maskara) Nasıl Sürülür?

Huncalife Carmina Impress Maskara ile bunu yapmak aslında zor değil, özellikle aynaya baktığında işte budur diyebileceğiniz ve gün boyu istenen etkiyi sürdüren uzun kirpikleri elde etmek için birkaç kez, maskaraya yeniden sürmelisiniz. Ancak iş bununla bitmiyor birçok ipucu daha var. Kendi kirpiklerinizi daha profesyonel maskara sürümleri ile upuzun yapacak bazı makyaj hilelerini sizlerle paylaşacağım.

Huncalife Carmina Impress Maskara

Huncalife Carmina Impress Maskara

Kirpikleriniz Ekstra Dolgun ve Uzun Nasıl Görünür?

1. İlk önce kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi kıvırın: Eğer maskara uygulamadan önce kirpiklerinizi güzelce kıvırın, eğer bir kirpik kıvırıcı kullanmak istemiyorsanız, her zaman rimel uygulayarak ve yukarı ve geri hala ıslak iken kirpikleri itmelisiniz. Ayrıca bu kirpikleri kırmaz emin olun ve daha çok kıvırın, ilk önce astar uygulayabilirsiniz.

2. Maskaranızı temizleyin: Eğer kirpiklerde oluşan kümeleri önlemek ve kirpiklerinize daha şık bir görünüm vermek istiyorsanız, doku bir temiz bez ile rimelinizi temizleyin.

3. Kirpikleri kıpırdatmayı unutmayın: Normalde biz sadece yukarı aşağı sürüp geçiyoruz ama maskara sürerken kirpikleri kıpırdatmak kökten uca gitmesini sağlar. Ayrıca kirpikleri kıpırdatarak kaydırarak, özellikle üst kirpiklerde ki etkisi, gerçekten gözlere dramatik bir görünüm ekliyor. Kirpik, göz kırpması ortasına geldiğinde sürerseniz, kirpikler bütün maskara ile kaplanmış olur. Bir dolgun görünüm için için, kirpiklerin dış köşelerinde de kıpır kıpır yaparak sürmeye başlamak ve gözün merkezine hareket ederek sürmek daha yoğun ve uzun görünmesini sağlar…maskara ile uzun kirpikler nasıl yapılır

4. Bir den fazla zik zak hareketi ile sürün: Bazı makyaj sanatçıları kirpiklerde mükemmel bir görünüm elde etmek için, birden fazla Maskara hareketi zik zak kullanmayı tercih ediyor. Eğer düz, tam kirpiklere almak istiyorsanız, gözün dış köşesinden dışa doğru çekin elinizi çapraz tutarak, ucu ve kökünden bir zikzak hareketi ile rimel uygulamak gerekir. Bu, kirpiklerde güzel ve mükemmel bir görünüm sağlar. Özellikle kedi gözü makyajında, muhteşem eğik güçlendirilmiş olan bu hile yapabilirsiniz. Ayrıca maskara üç kat sürmeniz gereklidir.

 

Huncalife Carmina Impress Maskara ile Çarpıcı Bakışlara Sahip Ol!

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No