Bitkisel içerikli böcek savar

Huncalife Böcek Savar Citronella Yağı

Huncalife Böcek Savar Citronella Yağı

Huncalife Böcek Savar Citronella Yağı Limon özünden elde edilen citronella yağı, bitkisel kaynaklı esansiyel bir yağdır. Alerjen riskini minimize edecek şekilde formülize edilmiştir. Cilt ile uyumlu olup, serinletici etkisiyle ruhu canlandırmaya yardımcıdır. Kuvvetli hoş kokusuyla vücudunuzdan sivrisinek ve böcekleri uzaklaştırır. Bu yağ 1940’lı yıllarda keşfedilmiş ve Dünya’nın pek çok ülkesinde doğal bir böceksavar olarak kullanılmıştır. Paraben, Parafin, SLS, SLES, petrol türevi ürünler, suni renklendiriciler, sentetik kokular içermez.

Huncalife Böcek Savar Citronella Yağı kullanımı:

Huncalife Böcek Savar Citronella Yağı Kullanmadan önce, cildinizin uygun bir bölgesinde öncelikle ufak bir miktar deneyiniz, sonrasında üç veya dört damla citronella yağını, temiz cildinize / vücudunuza masaj yaparak uygulayınız. İhtiyaç halinde tekrarlanabilir.Sadece harici kullanım içindir.

Citronella Yağı:

Kokusundan dolayı parfüm ve sabun sanayiinde kullanılan Citronella yağının en büyük özelliklerinden biri kokusundan dolayı böcekleri uzaklaştırmasıdır. Dünyanın birçok ülkesinde bu amaçla kullanılan citronella yağının, kene de dahil olmak üzere birçok zararlı böcek türlerini uzaklaştırma etkisine sahip olduğu bilinmektedir.
Citronella yağı, böcek ısırıklarının iyileşmesine yardımcı olmak için kullanılır.
Citronella uçucu yağ aromaterapide kullanılan en yaygın yağlardan biridir. Bir aromaterapi yağı olarak, citronella soğuk algınlığı, ateş ve baş ağrısını tedavi etmeye ve önlemeye yardımcı olabilir. Bir masaj yağı olarak, artritten mustarip kişilerin ağrısını hafifletmeye çalışabilir. Baş ağrısı ve kas ağrılarına iyi geliyor.Aşırı terleme sorunu yaşayan kişilerde ferahlatıcı etkisi sayesinde kullanılır.Rahatlatıcı etkisi sayesinde adet sancılarına iyi geliyor.

 

HUNCALİFE

Huncalife Böcek Savar Citronella Yağı ile Böcekler Sizden UZAK DURSUN

 

 

Huncalife Böcek Savar Citronella Yağı nıboş bir sprey şişesine yeteri kadar damlatın ve üzerine su ekleyerek çalkalayın. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bu karışım sayesinde zararlı böceklerden korunun. Ayrıca yağın damlalık kısmını çıkarıp içine tahta çubuklar koyarak,yayacağı koku sayesinde sivrisineklerin odanıza girişini de engellemiş olursunuz.

İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN!

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No