Huncalife Bitkisel Detarjan Kullanıcı Yorumları

Süheyla KÖSE


Huncalife ile tanışalı 10 ay oldu her ürünü harika hepsine aşık olmamak mümkün değil.  Çok yoğun ve koşturmalı bir tempodayım ister istemez cildim de etkileniyor... Yorgun cildim için  BIOTEN  skın care system At kestanelı yüz bakım setini kullanıyorum.. öyle harika ki soyulan maskesini yapıp besleyici serumu nu  ve yüz bakım kremini sürdügümde  yüzümdekı o ferahlığı rahatlığı, canlılığı  parlaklığı anlatamam yaşamınız lâzım... iyiki Huncalife ile tanısmısım teşekkürler HUNCALİFE......

Emine ÇETİN


Benim de vaz geçilmezim olan Bioten At Kestanesi gerçekten harika bir şeymiş geçen yıl ağaçtan düşmüştüm kaburga kemiklerim kırılmış tı iyileştin allaha şükür ama en ufak bir üşütmede inanilmaz ağrılarım oluyor yine ağrılarım oldugu gün gece yatarkene kullandim sabaha bir şeyim kalmamış ağrılardan inanilmaz bir şey at kestanesini herkese tavsiye ediyorum. Emine çetin

Sibel PAZAR ( Hedef Gazetesi Muhabiri )


Huncalife %100 Türk firması olup, aldığı belge ve sertifikalarla kalitesini ispatlamış bir markadır....fazla söze gerek yok ….biraz araştırmanız yeterli aslında herkes bilinçli tüketici olsa bu tür sağlıklı yaşamı destekleyen firmaların önü açılacaktır. Sibel Pazar (Hedef Gazetesi Muhabiri )

Elif GÜVEN


Memories deodorant : Muhtesem kokuyor ve butun gun kokuyu hissediyorum uzerimde. Şimdiye kadar kullandığım ve sonuç aldığım birkaç ürününüde bahsedeyim. Nature balance koltuk alti narlı: Harika kokusu tum gun kalici ve ter kokutmadı hic. Aksama kadar etkisini hissettim. Ayni sefa kremi : Çıbanıma sürdüm ve bir gunde söndürdü At kestanesi çift etkili: Annemin varis agrisi ve bel agrisinda kullandim. Varis agrisina cok iyi geldi fakat bel agrisi bobrekten kaynaklandigi icin agrisini minimuma indirdi Ayni zamanda grip oldum burun kenarlarina surdum. Rahat nefes aldim . Sanırım Huncalife evimin ve benim tüm ürün yelpazemi kapsayacak gibi görünüyor. Elif Güven

Azim YILDIZ


BIOTEN AT KESTANESİ DUŞ JELI;; Çok yorucu ve tempolu çalışıyorum Huncalife BIOTEN DUŞ JELI nı bir arkadaşım tavsiye etti ilk başta abarttığını düşündüm ama kullanmaya başladığım zaman anladımkı bu duş jelı bir harika... Kan dolaşımını hızlandırdığı ve kasları geçşettiği için yorgunluğu halsizliği alıyor... Günün yorgunluğunu atmaya birebir hem yorgunluktan kurtulun hem bu sıcak günler de dustan sonra bile ferahlık hissine kavusun... Teşekkürler Huncalife... Azim Yıldız

Süheyla KÖSE


BIOTEN AT KESTANESİ; Ağrı kremi olarak hayatımıza giren Huncalife  At kestanesi kremi  benim vazgeçilmezlerım arasında  her kullanışta birkez daha hayran kalıyorum... Kızımın alerji astım dan dolayı sürekli göğsünde hırıltısı oluyordu uyumakta zorluk çekiyordu her akşam yatmadan önce göğsüne BIOTEN AT KESTANESİ kremini sürüp tülbent koyup yatırdım... Bu kışı çok rahat geçirdik şükürler olsun hırıltısı kalmadı... ve sık sık hasta olmadı. Teşekkürler Huncalife İyi ki hayatımda iyiki tanımışım...

Huncalife Bitkisel Detarjan Kullanıcı Yorumları

Huncalife Kullanıcı Yorumları sizlere ürünler hakkında daha net bilgiler sunulacağı düşüncesiyle oluşturulmuştur.Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz. Resim ve İsimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır .Gerçek Huncalife Kullanıcılarından ,Huncalife Kullanıcı Yorumları ile sizlerin daha rahat Ürün  kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Huncalife Ürünleri  Kullanıcı Memnuniyeti sağlamakta olduğunu tehit ederek böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Unutmayınız ki En iyi REKLAM İNSANDIR!

Alışveriş esnasında veya öncesinde yorumlara bakarak alan müşteri sayısı oldukça fazlalaştı bu durum diğer kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda bir ürün satın almadan önce artık insanlar o ürünün kullanıcı yorumları‘na oldukça önem veriyor. Dikkate alıyor ve alışverişini ona göre yapıyor. Dünya üzerinde bir ürün almadan önce yorumlara bakan müşteri sayısı %75 civarında ve bu oran gitgide artıyor. İnsanların alışverişteki bilinçli davranışları üretici veya satıcı firmaları da yakından ilgilendiriyor. Haklılar da çünkü reklamın en iyisi insanlar yapar ,iyi reklamıda ,kötü reklamıda insanlar beğendiklerini paylaştığı gibi ,beğenmediklerini de paylaşır. Güvenin bitiği toplumda ve sosyal medyada insanlar yorumlar üzerinde ciddi etki bırakmaktadır.

Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz resim ve isimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır . Üretici veya satıcı firmalar artık yorumlara bakarak ürünlerinin güncellemelerini veya piyasaya yeni sürülecek ürünlerin düzenlemelerini yapıyor. Kullanıcı yorumlarının bu denli önem kazandığı dünyamızda çoğu firmanın buna önem verdiği aşikar. Bir ürün almadan önce internet üzerinden detaylı olarak incelemenizi hatta var ise videolu incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Son kullanıcıdan önemli yorumları alan satıcılar, Satacakları ürünleri ona göre araştırıp kullanıcıya sunmaktadırlar.

Kullanıcı Yorumlarının Önemi

Tüketicilerin yüzde 90’lık bir bölümü, bir şirketi ziyaret etmeden önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor.
Tüketicilerin yüzde 88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor.
Yüzde 72’lik bir bölüm ise, lokal bir mağaza ile ilgili olumlu yorumların, mağazaya olan güvenlerini artırdığını dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 86’lık bir bölümü ise firmayla ilgili olumsuz yorumların olması durumunda, o firmadan alışveriş yapma konusunda tereddüt ettiklerini belirtiyor.