Huncalife Aynısefa Kullanıcı Yorumları

Zehra PEKYILMAZ


Merhabalar ben aynısefa kremiyle cay ağacı kremini aldım kocamın ayaklarında hem nasır hemde koku vardı dönüşümlü olarak kullandık. Ve hem koku hem nasırda eser kalmadı herkese tavsiye ederim HUNCALIFEYE cok teşekkür ederim iyki varsın .

Elif GÜVEN


Ayni sefa kremi : Bir kremin etkisinin budenli olabileceğine ihtimal vermemiştim mucize krem olarak adlandırıyorlardı hakkaten öyleymiş.Antiseptik özelliği olduğu için Çıbanıma sürdüm ve bir gunde söndürdü şiddetle tavsiye ederim.

Serkan ÖZBAKIR


Aynı sefa kremi : vücudumda güneşten dolayı kızarıklık oluştu, yanık olan bölgeye aynı sefa kremi sürdüm sabaha hiç bir şey kalmamıştı.

Sibel PAZAR ( Hedef Gazetesi Muhabiri )


Huncalife %100 Türk firması olup, aldığı belge ve sertifikalarla kalitesini ispatlamış bir markadır....fazla söze gerek yok ….biraz araştırmanız yeterli aslında herkes bilinçli tüketici olsa bu tür sağlıklı yaşamı destekleyen firmaların önü açılacaktır. Sibel Pazar (Hedef Gazetesi Muhabiri )

Keziban ÖZCAN


Benim cildim de sivilce izleri ve lekeler vardı ve kuruydu fakat huncalifın ürünü olan aynı sefayla tanıştım minicik bir kutuda budenli bir mucize olabileceğine açıkcası çokta ihtimal vermemiştim oo minicik kutu herşeyim oldu :) kolçantamda benimle hep birlikte :) tırnaklarımıda güçlendiriyor topuk çatlaklarıma iyi geliyor vücudumun her alanında oluşan deri üzerindeki her alanda kullanmaktayım arkadaşımın tafsiyesi üzerine kendisine gerçek ten teşekkürlerimi sunuyorum cildimi istediğim sevyeye getirdi ve besleyip toparladıda teşekkürler Huncalife.. Keziban Özcan

Elif GÜVEN


Memories deodorant : Muhtesem kokuyor ve butun gun kokuyu hissediyorum uzerimde. Şimdiye kadar kullandığım ve sonuç aldığım birkaç ürününüde bahsedeyim. Nature balance koltuk alti narlı: Harika kokusu tum gun kalici ve ter kokutmadı hic. Aksama kadar etkisini hissettim. Ayni sefa kremi : Çıbanıma sürdüm ve bir gunde söndürdü At kestanesi çift etkili: Annemin varis agrisi ve bel agrisinda kullandim. Varis agrisina cok iyi geldi fakat bel agrisi bobrekten kaynaklandigi icin agrisini minimuma indirdi Ayni zamanda grip oldum burun kenarlarina surdum. Rahat nefes aldim . Sanırım Huncalife evimin ve benim tüm ürün yelpazemi kapsayacak gibi görünüyor. Elif Güven

Mustafa KÖSE


ÇAY AĞACI KREMİ VE AYNI SEFA KREMİ : Ayağımda aşırı kaşıntı ve mantar vardı.. eşım sayesinde Huncalife çay ağacı kremi ve aynı sefa kremıyle tanıstım bizzat kullanıcısı olarak çok memmun kaldım...Önce Huncalife vücut peeling ile ölühücreleri arındırdım sonra dönüşümlü olarak aynisefa ve çayağacı kullandım. Ayağımda mantar ve kaşıntı 'dan eser kalmadı.. Şiddetle tavsiye ediyorum... Mustafa Köse

Huncalife Aynısefa Kullanıcı Yorumları

Huncalife Kullanıcı Yorumları sizlere ürünler hakkında daha net bilgiler sunulacağı düşüncesiyle oluşturulmuştur.Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz. Resim ve İsimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır .Gerçek Huncalife Kullanıcılarından ,Huncalife Kullanıcı Yorumları ile sizlerin daha rahat Ürün  kullanabilmenizi hedeflemekteyiz. Huncalife Ürünleri  Kullanıcı Memnuniyeti sağlamakta olduğunu tehit ederek böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız.

Unutmayınız ki En iyi REKLAM İNSANDIR!

Alışveriş esnasında veya öncesinde yorumlara bakarak alan müşteri sayısı oldukça fazlalaştı bu durum diğer kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda bir ürün satın almadan önce artık insanlar o ürünün kullanıcı yorumları‘na oldukça önem veriyor. Dikkate alıyor ve alışverişini ona göre yapıyor. Dünya üzerinde bir ürün almadan önce yorumlara bakan müşteri sayısı %75 civarında ve bu oran gitgide artıyor. İnsanların alışverişteki bilinçli davranışları üretici veya satıcı firmaları da yakından ilgilendiriyor. Haklılar da çünkü reklamın en iyisi insanlar yapar ,iyi reklamıda ,kötü reklamıda insanlar beğendiklerini paylaştığı gibi ,beğenmediklerini de paylaşır. Güvenin bitiği toplumda ve sosyal medyada insanlar yorumlar üzerinde ciddi etki bırakmaktadır.

Sitemizde yapılan yorumlar tamamen gerçek kullanıcı yorumları olduğunu belirtmek isteriz resim ve isimleriyle tamamen gerçek kullanıcı yorumlarıdır . Üretici veya satıcı firmalar artık yorumlara bakarak ürünlerinin güncellemelerini veya piyasaya yeni sürülecek ürünlerin düzenlemelerini yapıyor. Kullanıcı yorumlarının bu denli önem kazandığı dünyamızda çoğu firmanın buna önem verdiği aşikar. Bir ürün almadan önce internet üzerinden detaylı olarak incelemenizi hatta var ise videolu incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Son kullanıcıdan önemli yorumları alan satıcılar, Satacakları ürünleri ona göre araştırıp kullanıcıya sunmaktadırlar.

Kullanıcı Yorumlarının Önemi

Tüketicilerin yüzde 90’lık bir bölümü, bir şirketi ziyaret etmeden önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor.
Tüketicilerin yüzde 88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor.
Yüzde 72’lik bir bölüm ise, lokal bir mağaza ile ilgili olumlu yorumların, mağazaya olan güvenlerini artırdığını dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.
Tüketicilerin yüzde 86’lık bir bölümü ise firmayla ilgili olumsuz yorumların olması durumunda, o firmadan alışveriş yapma konusunda tereddüt ettiklerini belirtiyor.