Tüm Yaş Gurupları İçin Kuru ve Hassas Bakım

Huncalife Acıbadem Temizleme Sütü & Yüz Kremi

Huncalife Acıbadem Temizleme Sütü & Yüz Kremi

Bebek Gibi Bir Cilt İçin Doğadan Gelen Güzellik,Tüm Yaş Gurupları İçin Kuru ve Hassas Bakım

Acıbadem Temizleme Sütü 250 ml

İçeriğindeki Acı Badem Yağı sayesinde suya dayanıklı makyajınızı dahi tek seferde çıkarır. Cildiniz besler ve cilde yumuşaklık vererek, arındırır. Acıbadem özü sayesinde cildiniz canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.

Temizleme Sütü Kullanımı:

Yeterli miktarda temizleme sütünü pamuk yardımı ile cildinize sürünüz ve ardından durulayınız. Temizlenmiş cildinizi Acıbadem Yüz Kremi ile destekleyiniz.

 Acıbadem Yüz Kremi 100 ml

Yoğun nemlendirme özelliğine sahiptir. Cildinizi besler ve esneklik kazandırır. Kuruma ve çatlamaya karşı cildi korumaya yardımcı olur.

Yüz Kremi Kullanımı:

Temiz yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Gün içerisinde ihtiyaç duydukça kullanınız.

 

 

Tüm Yaş Gurupları İçin Kuru ve Hassas Bakım

Huncalife Acıbadem Temizleme Sütü & Yüz Kremi Kuru ve Hassas Ciltler İçin Mükemmel bir çözüm

Huncalife Acıbadem Temizleme Sütü & Yüz Kremi Kuru ve Hassas Ciltler İçin Mükemmel bir çözüm.
Huncalife Acıbadem Temizleme Sütü & Yüz Kremi Tüm cilt tipleri için uygundur.

Acı Badem Sütü Faydaları:

İçeriğinde bol miktarda şeker,protein ve omigdolin bulunduran acı badem soğuk havalarda meydana gelecek yıpranma ,güneş ve denizden etkilenen cildin nem dengesini korur.
Acı badem sütünün cilt dokusunu düzgünleştiren, cildi yeniden yapılandıran, içeriğindeki enzimler, vitaminler ve minerallerle onarım sağlayan iyileştirici bir dokusu vardır.

Huncalife Acıbadem Temizleme Sütü sayesinde, en ağır göz makyajını bile rahatlıkla çıkaran, bunu yaparken cildi besleyen, onaran ve yumuşatan, acı bademin cilt yenileme özelliğiyle cilde bakım da yapan acı badem sütü, tüm cilt tiplerinin kullanabileceği formülasyonda, güvenilir bir üründür.

Hamilelik boyunca oluşan çatlakları da onarma yetisine sahip olan acı badem sütü, sadece cilt üzerinde olumlu ve iyileştirici tesirler bırakmakla kalmaz, güneş yanıklarının, kuru ve çatlak ciltlerin bakımında da etkilidir.

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No