Huncalife HH Krem

HH Krem

Huncalife HH Krem

3 renk seçeneği ile tek seferde hem bakım hem kusursuz bir görünüm kazanın.

HH Krem İçeriğindeki lavanta özü ve macadamia yağı ile cildi beslerken, formülünde bulunan E vitamini ile cildinizin korunmasını hedefler. Hassas ve ince bir sürülüş ile sihirli görünümü yakalayın.

Günlük nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur ve sağlıklı cilt görünümünü destekler. Koyu lekelerin iyileşmesini amaçlar. Ciltte oluşan yorgunluk belirtilerinin ve ince çizgilerin oluşumunu engellemeye destek olur. Cildin doğal tonunu dengelemeye yardımcı olur. İçerisinde bulunan 15 SPF ile cildi güneş ışınlarından kaynaklanan çevresel faktörlerden korur ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.

Günümüzün trendi halini alan bb, cc, hh, dd, aslında profesyonel makyajda kapatıcı olarak kullanılsa da, günlük yaşamımızda cilt tonunda renk uyumunu çok çabuk yakalaması, nemlendirme oranı yüksek ve SPF faktörleri içerdiği için kolay kullanım olarak 1 kaç ürünün tek seferde verdiği performansı ile gönülleri feth etti.

Macadamia yağı: Taşığı Omega asitlerin zenginliği bakımından çok özellikli bir bitki olan macadamia fındığından el edilen macademia yağı, ülkemizde bilinmese de Avrupa’da sıkılıkla kullanılan bir yağ olmanın yanında tüm Dünyada cilt ve saç bakımında meşhur olmuş bir bitkisel yağdır.

Ancak daha önemlisi insan bünyesinde bulunan yağlara en yakın özelliğe sahip yağ olan macadamia hiçbir meyvede bulunmayan palmitoleik asit içerir. Palmitoleik asit içeriği ile tam anlamıyla yaşlanma karşıtı olan macadamia yağı cilt bakımında gösterdiği etkili sonuçları kanıtlanmıştır.

Lavanta yağı: Lavanta yağı antioksidan içerdiği için, sivilce enfeksiyonlarına yol açan bakterilerle savaşarak sağlıklı ve kusursuz bir cilde zemin hazırlar. Lavanta yağı cilt yaşlanmasına neden olan gerginlik, stres ve inflamasyonu engellemeye yarar. Bir yandan da ciltteki hücrelere oksijen ve besin akışını fazla vermesi nedeni ile dolaşım sistemini hızlandırmaya yarar. Bu sayede lavanta yağı erken oluşacak kırışıklıkların önlenmesini sağlayacaktır.

E Vitamini: Yaşla birlikte, cildin elastikiyeti azalır ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu doğal süreç kötü cilt bakımı, yetersiz beslenme, sigara ve alkol nedeniyle hızlanır. E vitamini cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktirir. Kolajen üretimi arttıkça bağ dokusu güçlenir ve cilt sıkılaşır. Gıdalar yoluyla aldığınız E vitaminine ek olarak E vitamini içeren özel bakım kremleriyle cildinizi kırışıklıklara karşı daha uzun süre koruyabilirsiniz. Ayrıca E vitamini koyu lekelerin rengini de açar.

Yeni çıkan Hunca life HH High Hydration Cream ile sende kozmetikteki trendini yakala.

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No