Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Serisi

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler serimizin en iddialı serilerinden bir tanesi Skın Perfect Dynalıft Serisi . İçerdiği elma kök hücresi özü ile kolajen ve elastinlerin de desteği ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine destek verir. Cildi besler , yaşlanmış ciltlere etkili bakım yapar. İçerdiği Hyaluronik Asit ile cildin nem tutmasını sağlayarak, problemli alanlardaki belirgin çizgiler ve kırışıklıkların düzelmesi için ortam sağlar.

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Skın Perfect Dynalıft Gündüz Kremi 35 ml

İçeriğindeki PhytoCellTec TM Malus Domestica sayesinde günün stresi ve değişen hava koşullarına karşı savaşırken, Dynalift aktifleri ile ciltteki kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olur. Formülünde bulunan Hyaluronik asit ciltteki kolajen üretimini destekleyerek cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki SPF 15 ile cildi zararlı güneş ışınlarından korur. Soyaglycon, 7 farklı yağ kompleksi, A ve E vitamini içerir.

 

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Gündüz Kremi Kullanımı:

Sabah ve akşam temiz cilde parmak uçlarında ısıtılarak yüzün iç kısmından dışarı ve yukarı doğru süpürme hareketleri ile uygulanmalıdır. Ürünü uygularken boyun ve dekolte bölgesi ihmal edilmemelidir.

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Skın Perfect Dynalıft Gece Kremi 35 ml

İçerdiği 2 kat yoğun nemlendirici ajanlar ile gece boyunca cildin kendisini yenilemesine yardımcı olur. Hyaluronik asit sayesinde derin kırışıklıkların onarılmasında ve sıkılaşmasında etkilidir. Soyaglycon, 7 farklı yağ kompleksi, A ve E vitamini içerir.

 

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Gece Kremi Kullanımı:

Akşam temiz cilde az bir miktar ürün parmak uçlarında ısıtılarak uygulanmalıdır. Yüzün iç kısmından dışarı ve yukarı doğru süpürme hareketleri ile uygulanması etkisini arttıracaktır. Ürünü uygularken boyun ve dekolte bölgesi ihmal edilmemelidir.

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Skın Perfect Dynalıft Göz Kremi 15 ml

Yüzün diğer bölgelerine göre, daha hassas olan göz çevresine özel formulize edilen Skin Perfect Düzgünleştirici Göz Kremi ince ve kremsi dokusu ile göz çevresindeki ince deriye yeterli derecede nüfuz ederek, aktiflerin yoğun bir şekilde etkili olmasını sağlar. Bu aktifler göz çevresinde oluşan koyu renk halkaların görünümünü azaltırken, yorgunluk izlerini yatıştırır. İçeriğindeki Dynalift ve Hyaluronik asit ile kazayağı görünümünde ve göz altı kırışıklıklarında iyileşme sağlar.

 

 

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Göz Kremi Kullanımı:

Sabah akşam üründen az bir miktar alınıp parmak uçları ile göz çevresine kemikler hizasında uygulanır. Ürün alt ve üst göz kapaklarına uygulanmamalıdır. Ürünün özellikle buzdolabında saklanması ve göz çevresine serin bir şekilde uygulanması önerilir.

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Skın Perfect Dynalıft Onarıcı Maske 100 ml

Skin Perfect Soyulabilen Onarıcı Yüz Maskesi cildi kir ve yağ tabakasından arındırarak cilt bakımına daha uygun bir zemin hazırlar. Cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini gidererek cildin kendisini onarmasına yardımcı olur. Mevsimsel değişimlerden kaynaklanan pullanma, hassasiyet ve kızarıklık gibi sorunları giderir.

 

 

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Onarıcı Maske Kullanımı:

Göz çevresi hariç tüm yüze tek bir kat olarak uygulayınız. Maske kuruyana kadar yaklaşık 15-20 dakika bekledikten sonra nazikçe soyunuz. Her kullanım sonrasında bir nemlendirici kullanınız. En etkili sonuç için 2 haftada bir veya ihtiyaç dâhilinde kullanınız.

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Skın Perfect Dynalıft Güçlendirici Serum 35 ml

Cilt bakımınızın verimliliğini arttırmak ve daha hızlı sonuçlar almak için geliştirilen Skin Perfect Power Serum, cilde hızla etki ederken içerdiği nemlendirici yağlar sayesinde yaşlılık belirtileri ile mücadele eder.

 

 

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Güçlendirici Serum Kullanımı:

Günlük cilt bakımına ilave olarak bu serumu temiz cildinize ve boyun bölgenize sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayın. Sonrasında gece ya da gündüz kreminizi kullanabilirsiniz.

 

 Huncalife Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler Vazgeçilmeziniz Olacak!

 

Elma Kök Hücresi Nedir? Ne İşe Yarar?

Asidik yapısı ve uzun süre saklanabilme özelliği ile ender bulunan elma kök hücre cildin kendi kök hücrelerinin doğal yaşlanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. İlk bitkisel kök hücre özelliğine sahiptir. İçerisinde yer alan Elma kök hücre ekstresi, cildin kendi kök hücrelerini korur, yaşam sürelerini uzatarak yaşlanma belirtilerini azaltır ve geciktirir. Peptidler, kollajen ve glikozaminglikan üretimini arttırır. Ciltte dolgunluk ve sıkılık sağlar. Bir AHA olan glikolik asit, kollajen ve glikozamin glikan üretimini artırarak cildi sıkılaştırır. Cilte biyolojik yaş yoktur. Cilt yaşı vardır. Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler eski hücreleri aktive ederek içten dışa doğru cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Hyalüronik asit Nedir? Ne İşe Yarar?

Hyalüronik asit aslında vücudun doğal ürettiği bir maddedir. Ciltte, eklemlerde ve vücudun farklı bölgelerinde bulunur. Hyalüronik asit özellikle cilt sağlığı ve güzelliği için büyük önem taşır. Hyalüronik asit, kendi kütlesinin 200 katı kadar su tutabilir. Ciltte yeterince hyalüronik asit olması da cildin nemli ve sağlıklı kalmasını sağlar. Ciltteki hyalüronik asit oranı yaşlanma ile birlikte azalır. Hyalüronik asit oranı yaklaşık her 10 yılda bir ciddi şekilde azalır. Bu da cildin hassaslaşması ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur.
Hyalüronik asit son yıllarda cilt bakım ürünlerinde ve estetik uygulamalarda sıklıkla kullanılıyor. Yan etkisi olmaması ve doğal bir madde olması da kullanım yaygınlığını artırıyor . Hyalüronik asidin kanül yardımı ile deri altına enjekte edilmesi gerekiyor ya da hyalüronik asit içeren bakım ürünlerinin maddenin cilt tarafından emilmesini sağlayacak yardımcı maddelerle desteklenmesi gerekiyor.

Hücre Yenileyici Kremler Ne İşe Yarar?

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler, kişilerin cilt sağlığının dengede kalmasını sağlar, pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturur, ciltte akne ve sivilcelere bağlı olarak meydana gelen çöküntülerin giderilmesinde hücrelerin yenilenmesinde yardımcı olur ve en önemlisi hücre yenileyici kremlerin kullanılması kişilerin ciltlerinde ölü olan hücrelerin tekrardan eski işlevlerini yerine getirmesi için bu hücrelere canlılık sağlar ve bu kremlerin bir müddet kullanımından sonra tamamen canlanan hücreler eski sağlığına kavuşur. Hücre yenileyici kremler kullanımından sonra kişilerin ciltlerinde göz alıcı bir parlaklık sağlıyor ve kişilerin ciltlerinin kremin kullanımından sonra ışıl ışıl bir belirti oluşturmasını ön plana çıkarıyor. Kişilerin ciltlerinde oluşan siyah noktaların giderilmesinde siyah nokta oluşumu gerçekleştirmekte olan hücrelerin yenilenmesine etki sağlamasıyla o lekelerin oluşmasını engellemektedir. Ciltte meydana gelen küçük lekelerin yavaş yavaş açılmasını sağlayarak o lekelerin cilt rengine dönüşmesine olanak veriyor ve sürekli olarak hücre yenileyici kremin kullanımında belli bir süreden sonra ciltte olan bütün lekeler yok oluyor.

Huncalife

 Huncalife Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Ürünler Vazgeçilmeziniz Olacak!

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No