Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

huncalife

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi serimizin en iddialı serilerinden bir tanesi Skın Perfect Dynalıft Serisinin bir barçasıdır. İçerdiği elma kök hücresi özü ile kolajen ve elastinlerin de desteği ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine destek verir. Cildi besler , yaşlanmış ciltlere etkili bakım yapar. İçerdiği Hyaluronik Asit ile cildin nem tutmasını sağlayarak, problemli alanlardaki belirgin çizgiler ve kırışıklıkların düzelmesi için ortam sağlar.

Skın Perfect Dynalıft Gündüz Kremi 35 ml

İçeriğindeki PhytoCellTec TM Malus Domestica sayesinde günün stresi ve değişen hava koşullarına karşı savaşırken, Dynalift aktifleri ile ciltteki kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olur. Formülünde bulunan Hyaluronik asit ciltteki kolajen üretimini destekleyerek cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki SPF 15 ile cildi zararlı güneş ışınlarından korur. Soyaglycon, 7 farklı yağ kompleksi, A ve E vitamini içerir.

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Gündüz Kremi Kullanımı:

Sabah ve akşam temiz cilde parmak uçlarında ısıtılarak yüzün iç kısmından dışarı ve yukarı doğru süpürme hareketleri ile uygulanmalıdır. Ürünü uygularken boyun ve dekolte bölgesi ihmal edilmemelidir.

Elma Kök Hücresi Nedir? Ne İşe Yarar?

Asidik yapısı ve uzun süre saklanabilme özelliği ile ender bulunan elma kök hücre cildin kendi kök hücrelerinin doğal yaşlanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. İlk bitkisel kök hücre özelliğine sahiptir. İçerisinde yer alan Elma kök hücre ekstresi, cildin kendi kök hücrelerini korur, yaşam sürelerini uzatarak yaşlanma belirtilerini azaltır ve geciktirir. Peptidler, kollajen ve glikozaminglikan üretimini arttırır. Ciltte dolgunluk ve sıkılık sağlar. Bir AHA olan glikolik asit, kollajen ve glikozamin glikan üretimini artırarak cildi sıkılaştırır. Cilte biyolojik yaş yoktur. Cilt yaşı vardır. Elma kök hücre ekstresi eski hücreleri aktive ederek içten dışa doğru cildin yenilenmesine yardımcı olur.

 

Hyalüronik asit Nedir? Ne İşe Yarar?

Hyalüronik asit aslında vücudun doğal ürettiği bir maddedir. Ciltte, eklemlerde ve vücudun farklı bölgelerinde bulunur. Hyalüronik asit özellikle cilt sağlığı ve güzelliği için büyük önem taşır. Hyalüronik asit, kendi kütlesinin 200 katı kadar su tutabilir. Ciltte yeterince hyalüronik asit olması da cildin nemli ve sağlıklı kalmasını sağlar. Ciltteki hyalüronik asit oranı yaşlanma ile birlikte azalır. Hyalüronik asit oranı yaklaşık her 10 yılda bir ciddi şekilde azalır. Bu da cildin hassaslaşması ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur.

Yan etkisi olmaması ve doğal bir madde olması da kullanım yaygınlığını artırıyor . Hyalüronik asidin kanül yardımı ile deri altına enjekte edilmesi gerekiyor ya da hyalüronik asit içeren bakım ürünlerinin maddenin cilt tarafından emilmesini sağlayacak yardımcı maddelerle desteklenmesi gerekiyor.

 

Hücre Yenileyici Kremler Ne İşe Yarar?

Hücre yenileyici kremler, kişilerin cilt sağlığının dengede kalmasını sağlar, pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturur, ciltte akne ve sivilcelere bağlı olarak meydana gelen çöküntülerin giderilmesinde hücrelerin yenilenmesinde yardımcı olur ve en önemlisi hücre yenileyici kremlerin kullanılması kişilerin ciltlerinde ölü olan hücrelerin tekrardan eski işlevlerini yerine getirmesi için bu hücrelere canlılık sağlar ve bu kremlerin bir müddet kullanımından sonra tamamen canlanan hücreler eski sağlığına kavuşur.

 Huncalife

Huncalife Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi vazgeçilmeziniz olacak!

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No