Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi serimizin en iddialı serilerinden bir tanesi Skın Perfect Dynalıft Serisinin bir parçasıdır. İçerdiği elma kök hücresi özü ile kolajen ve elastinlerin de desteği ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesine destek verir. Cildi besler , yaşlanmış ciltlere etkili bakım yapar. İçerdiği Hyaluronik Asit ile cildin nem tutmasını sağlayarak, problemli alanlardaki belirgin çizgiler ve kırışıklıkların düzelmesi için ortam sağlar.

Skın Perfect Dynalıft Gece Kremi 35 ml

İçerdiği 2 kat yoğun nemlendirici ajanlar ile gece boyunca cildin kendisini yenilemesine yardımcı olur. Hyaluronik asit sayesinde derin kırışıklıkların onarılmasında ve sıkılaşmasında etkilidir. Soyaglycon, 7 farklı yağ kompleksi, A ve E vitamini içerir.

Huncalife Skın Perfect Dynalıft Gece Kremi Kullanımı:

Akşam temiz cilde az bir miktar ürün parmak uçlarında ısıtılarak uygulanmalıdır. Yüzün iç kısmından dışarı ve yukarı doğru süpürme hareketleri ile uygulanması etkisini arttıracaktır. Ürünü uygularken boyun ve dekolte bölgesi ihmal edilmemelidir.

Elma Kök Hücresi Nedir? Ne İşe Yarar?

Asidik yapısı ve uzun süre saklanabilme özelliği ile ender bulunan elma kök hücre cildin kendi kök hücrelerinin doğal yaşlanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. İlk bitkisel kök hücre özelliğine sahiptir. İçerisinde yer alan Elma kök hücre ekstresi, cildin kendi kök hücrelerini korur, yaşam sürelerini uzatarak yaşlanma belirtilerini azaltır ve geciktirir. Peptidler, kollajen ve glikozaminglikan üretimini arttırır. Ciltte dolgunluk ve sıkılık sağlar. Bir AHA olan glikolik asit, kollajen ve glikozamin glikan üretimini artırarak cildi sıkılaştırır. Cilte biyolojik yaş yoktur. Cilt yaşı vardır. Elma kök hücre ekstresi eski hücreleri aktive ederek içten dışa doğru cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Hyalüronik asit Nedir? Ne İşe Yarar?

Hyalüronik asit aslında vücudun doğal ürettiği bir maddedir. Ciltte, eklemlerde ve vücudun farklı bölgelerinde bulunur. Hyalüronik asit özellikle cilt sağlığı ve güzelliği için büyük önem taşır. Hyalüronik asit, kendi kütlesinin 200 katı kadar su tutabilir. Ciltte yeterince hyalüronik asit olması da cildin nemli ve sağlıklı kalmasını sağlar. Ciltteki hyalüronik asit oranı yaşlanma ile birlikte azalır. Hyalüronik asit oranı yaklaşık her 10 yılda bir ciddi şekilde azalır. Bu da cildin hassaslaşması ve kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur.
Hyalüronik asit son yıllarda cilt bakım ürünlerinde ve estetik uygulamalarda sıklıkla kullanılıyor. Yan etkisi olmaması ve doğal bir madde olması da kullanım yaygınlığını artırıyor . Hyalüronik asidin kanül yardımı ile deri altına enjekte edilmesi gerekiyor ya da hyalüronik asit içeren bakım ürünlerinin maddenin cilt tarafından emilmesini sağlayacak yardımcı maddelerle desteklenmesi gerekiyor.

Hücre Yenileyici Kremler Ne İşe Yarar?

Hücre yenileyici kremler, kişilerin cilt sağlığının dengede kalmasını sağlar, pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturur, ciltte akne ve sivilcelere bağlı olarak meydana gelen çöküntülerin giderilmesinde hücrelerin yenilenmesinde yardımcı olur ve en önemlisi hücre yenileyici kremlerin kullanılması kişilerin ciltlerinde ölü olan hücrelerin tekrardan eski işlevlerini yerine getirmesi için bu hücrelere canlılık sağlar ve bu kremlerin bir müddet kullanımından sonra tamamen canlanan hücreler eski sağlığına kavuşur. Hücre yenileyici kremler kullanımından sonra kişilerin ciltlerinde göz alıcı bir parlaklık sağlıyor ve kişilerin ciltlerinin kremin kullanımından sonra ışıl ışıl bir belirti oluşturmasını ön plana çıkarıyor. Kişilerin ciltlerinde oluşan siyah noktaların giderilmesinde siyah nokta oluşumu gerçekleştirmekte olan hücrelerin yenilenmesine etki sağlamasıyla o lekelerin oluşmasını engellemektedir. Ciltte meydana gelen küçük lekelerin yavaş yavaş açılmasını sağlayarak o lekelerin cilt rengine dönüşmesine olanak veriyor ve sürekli olarak hücre yenileyici kremin kullanımında belli bir süreden sonra ciltte olan bütün lekeler yok oluyor.

Huncalife

 

Huncalife Elma Kök Hücreli Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi vazgeçilmeziniz olacak!

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No