Huncalife Dipliner

Dipliner

Dipliner

Suya dayanıklı ,Kolay sürüm, Yoğun siyah renk yapısıyla Büyülü bakışlara siz de sahip olun.

Dipliner koyu siyah rengiyle gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarır. İçeriğindeki E vitamini ,ipek proteini, argan yağı kirpik diplerini besler. Hassas ve ince sürülüşe sahip yapısıyla, istenilen şekli vermede yardımcı olur.

Dipliner  kullanımı:

kirpik çizgisine sadık kalmanız gerekir. Gözleriniz fazladan bir şekillendirmeye ihtiyaç duymaz. Diplinerı sürdüğünüzde ucu hafifçe kalın ve sivri, fakat tam olarak kirpik hizası boyunca olmalıdır. Kirpik diplerinizi tamamen doldurmaya özen gösterin. Boşluklar kaldığında çizdiğiniz çizgi kirpik diplerinizin biraz daha üstünde durabilir, bu da hoş durmayacaktır. İlk seferde yapamadıysanız daha sonra nokta koyar gibi küçük dokunuşlar yaparak kirpik diplerinizi doldurabilirsiniz.

Nasıl Sürülür?

Huncalife

DiPLİNER NASIL SÜRÜLÜR

İlk önce göz kapağınıza biraz pudra sürün. Bu işlem  kalıcılığını arttıracaktır. Sonra, aşağıya doğru bakın ve elinizle gerdirdiğiniz üst göz kapağınızdaki kirpiklerin dibine mümkün olduğunca yakın bir çizgi çekin. Çizgiyi göz kuyruğunda bitirin ya da istediğiniz kadar devam ettirin.

Birazdaha kolaylaştıralım 🙂

Kolay  çekmek için başınızı geri eğin ve kullanmadığınız elinizi cildi germek için kullanın. Ayrıca elinizi sabit tutmak için bir masa veya platform üzerine dirseğinizi dayayın. Böylece eliniz titrememiş olur,sürerken aşağı doğru bakın ki göz kapağınız düz dursun.Birkaç denemeden sonra gayet düzgün çizgiler oluşturmakta zorlanmayacaksınız .

Eyeliner ve dipliner arasındaki farklar nelerdir? ; diplinerın klasik sert bir ucu vardır. Bu şekilde  daha keskin ve istediğiniz kalınlıkta bir bitiş sağlayabilirsiniz. Eyeliner ince  fırça şeklindedir, daha ince bir uygulama sağlar .

 

NEDEN  HUNCALİFE  TERCİH  ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL

* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN

* Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez

* Hiçbir ürününde  PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz

* Türkiye’nin gururu % 100 Türk firması

* Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın

* Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın

* Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE ‘da

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No