Huncalife DD Krem

DD Krem

DD Krem

DD krem Cildinizi korumaya, günlük nem ihtiyacınızı karşılamaya yardımcıdır. Leke, yorgunluk belirtisi ve ince çizgileri kapatmayı ve cildin doğal tonunu destekler, eşitlemeye yardım eder. SPF 15 ile güneş ışınlarının neden olduğu çevresel etkilerden ve erken cilt yaşlanmasından korumaya, cildinizi daha canlı tutmaya yardımcı olur.

DD Krem Kullanımı:

Günlük nemlendirici ya da makyaj bazı gibi temiz yüzünüze küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız.
Tek özel renk tonu seçeneği ile tüm cilt tonuna uygun ideal bir renk yakalamış olması ,tüm ciltlerin kullanılabilirliğini kanıtlamıştır.

Huncalife DD Kremin CC ve BB Kremlerden Farkı Nedir ?

Cilt bakımı ürünleri araştıran bireyler BB, CC, HH, DD krem gibi ifadelerle karşılaşabilmektedir. Bu kremlerin özellikleri doğal olarak merak edilmektedir. BB ve CC güçlerini kendisinde toplayan DD kremler; özellikle anti aging alanına yoğunlaşmışlardır.
Cilt tonunu eşitlemeyi ve kusurları en aza indirgemeyi amaçlayan DD kremler orta ve yoğun kapatıcılık özelliğini bizlere sunuluyor. Hafif yapıda olmasına rağmen kusur kapatmada maksimum başarı gösteriyor.Ekstra nemlendirici etkisiyle gün boyu cildinizin  canlı ve parlak bir görünüm sağlarken ,dış etkenlere karşı cildinizi korur.

    NEDEN HUNCALİFE TERCİH ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL
* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN
* Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez
* Hiçbir ürününde PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz
* Türkiye’nin gururu % 100 Türk firması
* Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın
* Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın
* Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE ‘da

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No