BİTKİSEL ÇOK AMAÇLI DETERJAN

Huncalife Çok Amaçlı Temizleyici

Çok Amaçlı Temizleyici

Huncalife Home  Professional Çok  Amaçlı Temizleyici  1 lt.

Çok Amaçlı Temizleyici mısır Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Gliserin, Hurma Yağı, Palmiye Yağı, sedef, Buğday Özü,Limon Tozu içeren Ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir. Fosfat ve ağartıcı içermez. Yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve hijyeni sağlamak adına kullanılan çok amaçlı çok amaçlı bir temizleyicidir. Koltuklarda, halılarda, mutfakta, mermer ve fayansta, banyoda, küvette, lavaboda, davlumbazda, alüminyum, plastik ve çelik yüzeylerde, bulaşık ve çamaşırlarda etkili bir üründür. Hoş kokusu sayesinde gün boyu ferahlık sağlar. Hem elde bulaşık yıkayabilir hem de çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinde önerilmez.

 Ürün Kullanımı:

3 lt suya yarım kapak ilave edilmesi yeterlidir. Kullanım Talimatı: 1 Lt suya 6 kapak ürün ilave ederek kullanınız ve fırça veya sünger yardımı ile temizlenecek yüzeye uygulayınız, su ile durulayınız.

Home Professional Çok Amaçlı Temizleyici Sabun Kokulu  1 lt.

Çok Amaçlı Temizleyici  mutfak ve banyo başta olmak üzere; alüminyum, plastik ve çelik yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Huncalife Çok Amaçlı sabun kokulu temizleyici daha sert yüzeylerde kullanım için üretilmiştir.

 Ürün Kulanımı:

3 lt suya yarım kapak ilave edilmesi yeterlidir.Evinizdeki tüm deterjanların yerine 1 detarjan yeterli ,konsatre olan ürünümüz ekonomik olarakta bürtçenizi sarsmayacak.

Sevdiklerimiz ,ailemiz için  ,doğamız için,kimyasala sende dur de …

Piyasadaki Kimyasal temizleyicilerinin ne kadar tehlike saçtığını neredeyse bilmeyen kalmadı ,toplumumuzun bir kısmı bitkisel temizleyicileri tercih ederken ,diğer kısmı hala evlerinde bu kimyasal temizleyicilere yer vermekte ,oysaki kimyasal bir bomba olduğunu bilse eminim tercih etmezler hatta ben  biyolojik terör diye adlandırıyorum araştırmalarım da çok ca rastladığım en çok zararlarından birisi kısırlık,astım,kanser,(deri, akciğer, vs.)egzama,sedef,deri mantarları ve bir sürü sayabilirim 🙁 Türk toplumu temizliğe önem verdiği için hijyen sapıklığıyla bizi can damarımızdan vuruyorlar maalesef, lütfen biraz daha duyarlı olalım gelişmiş bir teknoloji var her birimizin elinde biraz araştıralım bilmiyorsak öğrenelim .

HUNCALİFE

BİTKİSEL ÇOK AMAÇLI DETERJAN

 

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL 

* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN!

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No