Huncalife Çay Ağacı Sabunu

Çay Ağacı Sabunu

Çay Ağacı Sabunu

Çay Ağacı Sabunu dengeleyici, onarıcı, iyileştirici 3 etki bir arada

Çay Ağacı Sabunu Dengeleyici bakımdır.  Çay ağacı   özü bildiğimiz üzere antioksidan içeren doğanın bize sunduğu mucize bir ürün.
Derinlemesine cilt temizliğinizi kolaylaştırırken fazla yağlanmayı dengeleyerek,cildi kurutmadan cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Siyah nokta görünümünüzü askeriye çeker. İçeriğindeki çay ağacı özü ile cildi derinlemesine temizlerken ferahlatır ve sakinleştirir. Huncalife Çay Ağacı Sabunu Ergenlik sivilcelerinde, akneye meyilli ciltlerde, cilt lekelerinde, sivilce lekelerinde, siyah nokta oluşumunda,yağlı ciltlerde yağ dengeleyici olarak tercih edebilirsiniz.

 Çay Ağacı Sabunu Kullanımı:

Direk sabunu cildinize uygulamayınız. Elinizle köpürttükten sonra nazik ve dairesel hareketlerle 1-2 dk cildinizi temizleyiniz ve cilt tipinize göre ılık su ile durulayınız ve mutlaka cilt tipinize uygun tonik artı nemlendirici bir krem ile destekleyiniz.
Vücudunuzdaki her bölgede kullanabilirsiniz antioksidan özelliğiyle her alanda derinlemesine temizlik sağladığı için mutlaka tercih ediniz. Hatta aklıma gelen birkaç örnek de verebilirim kollardaki isilik tarzı oluşan küçük sivilcelere, bacaklarda oluşan batığa, hatta karaciğer yağlanmasından dolayı sırtta oluşan büyük çıbansı sivilcelerin temizliğinde mutlaka tercih ediniz.

Siyah nokta nedir?

Genel olarak “siyah nokta” adıyla bilinen komedon, fazla rastlanan bir cilt problemidir.
En önemli nedeni, yağ üretimi artışıdır. Ergenlik dönemindeki hormonal değişimler ve etkiler nedeniyle, yağ bezleri büyür ve yağ üretimi artar. Yağ bezlerinin salgıladığı yağ, cilt gözeneklerinden atılması beklenir ama fazla üretilen bu yağ, gözeneklere ulaşan kanalları yoğunlaşmış yağ kütlesi nedeniyle tıkar. Tıkanmanın tam olduğu durumlarda (sivilcenin ilk bulgusuna) rastlanır. Yani siyah nokta aslında sivilcenin bir başlangıç dönemidir. Her siyah nokta sivilceye dönüşmez ama her sivilce siyah noktanın oluşum evresinden geçer.
Deri altında ve içindeki sebum nedeni ile beyaz renkte olduğunda buna “kapalı komedon” denilir.
Tıkanma tam olmazsa, ucunda doğal bir boya nedeni ile siyah renkte bir tıkaç oluşur.
Deride bulunan floro bakterileri, yağdan tıkalı olan bu kanal içinde enfeksiyona yol açabilirler. Böylelikle, kırmızı, iri, iltihaplı sivilceler oluşur. Böyle sivilceler iz bırakabilir, iyileştirilmeleri daha zordur. Ağızdan antibiyotik ve başka sivilce ilaçları gerekebilir. Siyah noktaların sivilceye dönüşmeden uygun şekilde tedavisi yapılması gerekir.

Huncalife Çay Ağacı Sabunu  siyah  noktalarda ve sivilce problemlerinde ciddi bir onarıcıdır.

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No