Huncalife

Çay Ağacı Cilt Bakım Serisi

Çay Ağacı Cilt Bakım Serisi

Huncalife Çay Ağacı Cilt Bakım Serisi Yağlı ve Yağlı Olmaya Meyilli Ciltler ve Tüm Yaş Grupları içindir.

Lekeleri, Siyah noktaları ve Yağlı cildi hedef alan Çay Ağacı Cilt Bakım Serisi ile çok kısa zamanda yeni bir cilt görünümüne ulaşabileceksiniz.
Sivilce, siyah nokta ve leke oluşumuna karşı cildi kurutmadan fazla yağın ve kirin nazikçe temizlenmesine yardımcı olur.

 

Çay Ağacı Cilt Bakım Serisi ile 4 Adımda Yağlı ve Akneli Ciltlere Mucize Sonuç!

 

1.Adım-Çay Ağacı Temizleme Köpüğü:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile gözenekleri derinlemesine temizler, cildinizi kurutmadan fazla yağı ve kiri uzaklaştırır. Paraben, parafin içermez.

Huncalife Çay Ağacı Köpüğü Kullanımı:Islak elinizin üzerine üründen bir miktar alarak tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız. Ardından bol su ile iyice durulayınız.

2.Adım-Çay Ağacı Tonik:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildinizde derinlemesine temizlik sağlar. Cildi rahatlatır ve ferahlık verir. Paraben, parafin içermez.

Huncalife Çay Ağacı Tonik Kullanımı:Cildinizi Çay Ağacı temizleme köpüğü ile temizledikten sonra toniği bir pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız. Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ciltteki siyah nokta ve sivilceleri yok eder. Cilt lekelerinin görünümünü azaltır. Cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Cildi rahatlatır ve canlandırır.

3.Adım-Çay Ağacı Sos Bakım Jeli:

Özel geliştirilmiş formülü ile kırmızı lekelerin üzerine uygulandığında cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur.

Huncalife Çay Ağacı Sos Jel Kullanımı:Tonik işleminin ardından Çay Ağacı SOS Jel’den fındık tanesinden biraz büyük miktarda alarak hafif masaj hareketleri ile 1-2 dakika boyunca uygulayınız.

4.Adım-Çay Ağacı Yüz Kremi:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildi nemlendirirken, içeriğinde kırmızı leke ve siyah nokta oluşumunu engellediği bilinen çay ağacı yağı kullanılmıştır. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlere karşı korur. Paraben, parafin içermez.

Huncalife Çay Ağacı Yüz Kremi Kullanımı:Tüm bu uygulamaların ardından Çay Ağacı yüz kremini yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Yüzünüzü nemlendirirken pürüzsüzleştirmeye ve yüzünüzü yağlı görünümünü kontrol etmeye yardımcı olur. Cildinizin dış etkenlerden korunmasını destekler. Etkili bir sonuç için düzenli kullanınız.

Huncalife

            Çay Ağacı Cilt Bakım Serisi

                                                   Çay Ağacı Cilt Bakım Serisi ile mucize değişime tanık ol!

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No