Bitkisel ,boraks,sabun eriği,limon tuzu soda bilişimi içeriyor

Huncalife Çamaşır Suyu

Çamaşır Suyu

Home Professional Kıvamlı Huncalife Çamaşır Suyu 1 lt

Çamaşır Suyu Mikroplara karşı güçlü bir üründür. Yoğun kıvamlı formülü ile etkisini uzun süre korur. Lekeleri gidererek hijyen sağlamaya yardımcı olur. Yoğun kıvam, uzun süre etki, maksimum hijyen! Home Professional yoğun kıvamlı çamaşır suyu, doğrudan ve sulandırarak kullanıma uygun, mikroplara karşı süper güçlü!
İçerisindeki Doğal Maddeler: Boraks, Soda, Karbonat ve kalıp sabun eriği.
Boraks doğal bir mineraldir, su, oksijen, sodyum ve bordan oluşur.

Ürün Kullanımı:

Uygun yüzeye dökünüz ve yüzeyi silerek 4-5 dakika bekledikten sonra durulayınız. Doğrudan lavabo, tuvalet ve mutfak tezgahında kullanabilirsiniz. Sulandırarak ise bulaşıklarda, beyaz çamaşırlarda kullanabilirsiniz.

Evinizdeki Tehlikenin Farkında mısınız ?

Çamaşır Suyu denince akla ne gelir? Genelde hijyen gelir, temizlik gelir, annelerimiz gelir, bembeyaz beyazlar gelir, Evlerimizde demir baştır  O, baş köşeye konulmalıdır; mümkün mertebe rahatı sağlanmalı, bel boşluğuna yastık falan konmalıdır.
Allah eksikliğini göstermesin diye ettiğimiz duaların baş kahramanıdır o. Dolabı açıp şişesini elimize aldığımızda bile, bir dezenfekte oluruz, ruhumuzu arındırır. Hatta öyle çok severiz ki kendisini; yerleri sildiğimiz suya katarız da iyice durulamayız yerler hijyenik kalsın diye, emekleyen bebeklerimiz elleriyle bünyesine katsın da içi temizlensin diye. İşte öyle severiz bu suyu. Bebeğimizin içini bile onunla temizleriz.

İçerisinde kimyasal madde bulunan çamaşır sularının neden olduğu 5 tehlike;

Çamaşır Suyu’nun Solunması Astıma Sebep Oluyor…!
Solunum yollarını ve akciğerleri tahriş ederek yapılarını bozuyor ve çeşitli solunum problemleri ve astıma neden oluyor.
Kokulu, Koyu Kıvamlı Çamaşır Sularında Kanser Riski Artıyor…!
Zeminlerden Gelen Davetsiz Sağlıksızlık…!
Bebeklerinizi mikroplardan korumak için yerleri temizlediğiniz suya katıyorsanız, mutlaka iyice durulayın.
Durulanmayan yüzeyden bebeğin vücuduna giren maddeler, bebeğinizin sağlığını ciddi anlamda etkileyebilir.
Amonyak Türevleri ile Karıştığında Klor Gazı Açığa Çıkıyor…!
Neden derseniz, idrarda bol miktarda amonyak bulunur, idrarlı tuvalete döktüğünüzde, ortamda hiç oksijen kalmaz, soluyabileceğiniz tek şey klor gazıdır ve öldürücüdür.
Asidik Temizlik Maddeleri tuz ruhu, kireç çözücü, yağ çözücü, kezzap ya da diğer deterjanlar asidik maddelerdir ve bunlarla çamaşır suyunun birlikte kullanılması, boğucu ve aşırı derecede kanserojen bir. Madde olan kloroform oluşmasına neden olur ve sizi öldürebilir.

Siz ve Sevdikleriniz için Sağlıklı bir yaşamı seç, ilk adımı at!

Makyajdan parfüme, kişisel bakım ürünlerinden cilt bakım ürünlerine kadar 400’den fazla ürün seçeneği ile güzelleşirken kendi işinizin patronu olmak ya da ek kazanç sağlamak ister misiniz? Sizde hemen şimdi Huncalife online üyelik formunu doldurun, en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan biz sizi arayalım. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Sağlıklı yaşamın kapıları sizin için aralanır.

 Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No