Huncalife

Bronzlaştırıcı Yağ

Bronzlaştırıcı Yağ

Huncalife Bronzlaştırıcı Yağ, cildin sağlıklı bir şekilde bronzlaşmasını sağlarken, cildi nemlendirir ve cildi yumuşatarak pürüzsüzlük sağlar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı etkilidir. Yoğun havuç özü ve besleyici E vitamini sayesinde keyifli bir sürülüm imkânı sunar. Sahip olduğunuz bronzluğun daha kalıcı ve daha etkili olmasına yardımcı olur. Ürün, güneşten koruyucu değildir. Bronzlaşmış ya da koyu tenliler için tavsiye edilir.

Alkol, Paraben, Parafin İÇERMEZ.

Bronzlaştırıcı Yağ Kullanımı:

Güneşe maruz kalmadan en az 15 dakika önceden, güneş koruyucu ürün kullanınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özelikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız.

Güneşlenirken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bronz bir ten sizi ne kadar mutlu ederse etsin cildinizin de bir o kadar çabuk yaşlanmasına sebep oluyor. Bronzlaşmak uğruna güneşe içeriğinde SPF bulunmayan ürünler kullanarak çıkmak cildin tahribatını artırıyor, aman dikkat Bronz bir tene sahip olayım derken, cildinizi erken yaşlanmaya karşıda korumanız gerektiğini de önemle hatırlatırız.

Bronzlaştırıcı Yağ Paraben içermez.

Huncalife Bronzlaştırıcı Yağ

BRONZLAŞTIRICI YAĞ

Bronzlaştırıcı yağlar, hem kolayca bronzlaşmak hem de bronzluğunuzu uzun süre korumanız için kullanabileceği en iyi ürünlerden biridir. Eğer otobronzer dediğimiz, yapay olarak yani güneşsiz bronzlaşma ürünlerinden hoşlanmıyorsanız ya da güneş ile bronzlaşmanın güzelliğini apayrı buluyorsanız mutlaka Huncalife Bronzlaştırıcı Yağı denemelisiniz.

 

NEDEN HUNCALİFE TERCİH ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL

* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN

* Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez

* Hiçbir ürününde  PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz

* Türkiye’nin gururu % 100 Türk firması

* Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın

* Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın

* Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE ‘da

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No