florid ,florür ,sls, içermez

Huncalife Bitkisel Diş Macunları

Bitkisel Diş Macunları

Huncalife

Aloe Vera Özlü Diş Macunu

Huncalife Naturilies Aloe Vera Özlü Diş Macunu 100 ml

Bitkisel Diş Macunları Huncalife ile sizlerle, Aloe Vera Özlü Diş Macunu , yeşil çay ve adaçayı özleri ile zenginleştirilerek geliştirilmiştir. Aloe vera özü eşsiz onarıcı ve yatıştırıcı etkisi ile sağlıklı bir ağız mukozasına sahip olmanıza yardım ederken, yeşil çay ve adaçayı özü ise ağızda kötü koku ve diş eti hastalıklarına neden olan mikropların ve zararlı bakterilerin çoğalmasını önlemeye yardımcı olur, uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar.

AloeVera

Aminoasit, mineral ve vitamin açısından oldukça zengin.
Öyle ki içinde B1, B2, B3 ve B6 vitaminleri başta olmak üzere 12 çeşit vitamin, kalsiyum, demir, potasyum gibi toplam 20 farklı mineral ve alanine, arginine gibi adını pek bilmediğimiz ama vücudumuz için oldukça faydalı olan 18 farklı aminoasit olduğu söyleniyor. Dişeti iltihabı ve stomatit denen ağız içi iltihaplarını birkaç basit adımda giderir.
Özellikle diş eti çekilmesinin önlenmesinde diğer diş macunlarına kıyasla çok üstün bir kabiliyete sahip.
Hassas dişler ve diş etleri için de oldukça kullanışlıdır.
Diş etlerinde oluşan diş eti kanamalarını da minimuma indirir, diş eti çizgisi üzerinde oldukça güçlü antiseptik özelliğiyle etkili temizlik yapıyor ve diş taşı (plak) oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur. Ağız içi mukozasında yaralanma, yanık gibi durumlar sonucu ya da takma diş kullanımı sonucu sıkça oluşan mantar enfeksiyonunu önlemede aloe vera diş macunu oldukça fayda sağlıyor. Diş çekimi, kanal tedavisi gibi müdahalelerden sonra iyileştirici, yatıştırıcı etkisi yüksektir.

Yeşil Çay

Çok güçlü bir antioksidan olan yeşil çay, içerdiği besin ve bileşenlerle sağlığımıza inanılmaz derecede katkıda bulunur. E vitamini açısından çok zengin artı bir C vitamini kaynağıdır. Diş Çürüğüne Faydaları: Yeşil çayın içerdiği antioksidanlar yardımıyla bakteri ve boğaz enfeksiyonları, diş çürüğü ve diğer diş sorunlarına neden olan virüsleri yok ettiği düşünülmektedir.

 Adaçayı

Antioksidanlardan ve önemli besin öğelerinden özellikle A, C, K vitamininden zengindir Vitamin guruplarının hepsini içerir. Ada çayı potasyum, kalsiyum, manganez, çinko, demir ve bakır gibi mineralleri içerir. Bakteri giderici etkisi sayesinde, ağızda oluşan af ve dişlerdeki çürümelerin tedavisinde etkilidir. Diş minesini zararlı etkilerden korur.

 

Huncalife

Misvak Özlü

Huncalife Naturilies Misvak Özlü Koruyucu Diş Macunu 100 gr

Bitkisel Diş Macunları Huncalife ile sizlerle Misvak Özlü Diş macunumuzun içeriğinde bulunan adaçayı ve yeşil çay sayesinde ağız mukozasını korumaya, ağızdaki kötü koku ve bakteriler ile savaşmaya yardımcı olur. Antiseptik özelliği olan misvak ile diş etlerini güçlendirmeye yardımcı olur, diş minelerinize zarar vermeden beyazlık ve parlaklık kazandırır.

 

 

 

Huncalife

Ekstra Ferah,Naneli,Beyazlaştırıcı

Huncalife Naturilies Ekstra Ferah, Naneli, Beyazlatıcı Diş Macunu 100 ml

Bitkisel Diş Macunları Huncalife ile sizlerle Düzenli fırçalama ile dişlerdeki plakları yok etmeye destek olur ve sağlıklı diş etine kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki mentol ve nane ile nefesinizi tazeler, ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır.Ağız kokusunda çok etkili olduğu gibi ekstra beyazlık sağlar.

Bitkisel Diş Macunları’nın Kullanımı:

Dişlerinizi günde en az 2 kez Naturilies naneli diş macunu ile diş hekiminizin tavsiye ettiği şekilde fırçalayınız. 6 yaş ve altı çocukların diş macununu yutmasını önlemek için bir yetişkin gözetiminde ve tek seferde fırçaya bezelye büyüklüğünde diş macunu alarak kullanmaları sağlanmalıdır. 2 yaş altı çocuklarda diş hekimine danışılarak kullanılması tavsiye edilir.

Huncalife

Çilekli Çocuk Diş Macunu

Huncalife Naturilies Çilek Aromalı Çocuk Diş Macunu 50 ml

Bitkisel Diş Macunları Huncalife ile sizlerle  Çilek Aromalı Diş Macunu, çocuklarınızın hassas dişleri ağız mukozası dikkate alınarak yatıştırıcı papatya özü ile zenginleştirilerek özel olarak geliştirilmiştir. Şekersizdir. Xylitol ile çocukların gün boyunca tükettiği karbonhidratlı gıdaların dişlerde meydana getirdiği asidik ortamı yok etmeye ve ağızdaki ideal pH seviyesini sağlamaya yardımcı olur. Xylitol, özellikle hus ağacı, ahududu gibi pek çok meyve ve sebzede doğal olarak var olan bir tatlandırıcıdır. Diş çürümesine neden olan mikroorganizmaların diş yüzeyine yapışma kabiliyetini azaltarak ağız bakımına yardımcı olur. Diş yüzeyine bakteri tutunması azaldıkça diş eti hastalıkları ve diş çürüklerinden sorumlu olan bakteri plağı meydana gelmez.

Ürün Kullanımı:

Dişlerinizi günde en az 2 kez Naturilies Çilek Aromalı Diş Macunu ile diş hekiminizin tavsiye ettiği şekilde fırçalayın. 6 yaş ve altı çocukların diş macununu yutmasını önlemek için bir yetişkin gözetiminde ve tek seferde fırçaya bezelye büyüklüğünde diş macunu alarak kullanmaları sağlanmalıdır. 2 yaş altı çocuklarda diş hekimine danışılarak kullanılması tavsiye edilir.

Huncalife

Huncalife Çilekli Çocuk Diş Macunu ile Çocuğununuzun Sağlığına Sağlık Katın.

 

 

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL 

* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No