Huncalife Bitkisel deterjan

Bitkisel Banyo WC Temizleyici

Bitkisel Banyo Wc Temizleyici

Home Professional Banyo ve WC Temizleyici 1 lt

Ürün Açıklaması:
Bitkisel Banyo Wc Temizleyici Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde inatçı kir ve yağları temizler. Mısır Yağı, Doğal İnhibitörler ve Ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir. Güçlendirilmiş formülü, en zor yüzeylerde bile etkili sonuç verir. Seramik yüzeylerde, derz aralarında ve banyo musluk bataryalarında tam bir temizlik sağlar. Düzenli kullanıldığı yüzeylere içeriğindeki inhibitörler sayesinde zarar vermez.

Ürün Kullanımı:
Bitkisel Banyo Wc Temizleyici kullanımı 1 lt suya 6 kapak ilave edilmesi yeterlidir. Fırça veya sünger ile temizlenecek yüzeye uygulanıp durulanmalıdır. Kullanım Talimatı: 1 Lt suya 6 kapak ürün ilave ederek kullanınız ve fırça veya sünger yardımı ile temizlenecek yüzeye uygulayınız, su ile durulayınız.

DOĞAL İÇERİK

KİREÇTEN ESER YOK

 

Piyasadaki Banyo WC temizleyicilerinin ne kadar tehlike saçtığını neredeyse bilmeyen kalmadı ,toplumumuzun bir kısmı bitkisel temizleyicileri tercih ederken ,diğer kısmı hala evlerinde bu kimyasal temizleyicilere yer vermekte ,oysaki kimyasal bir bomba olduğunu bilse eminim tercih etmezler hatta ben  biyolojik terör diye adlandırıyorum araştırmalarım da çok ca rastladığım en çok zararlarından birisi kısırlık,astım,kanser,(deri, akciğer, vs.)egzama,sedef,deri mantarları ve bir sürü sayabilirim 🙁 Türk toplumu temizliğe önem verdiği için hijyen sapıklığıyla bizi can damarımızdan vuruyorlar maalesef, lütfen biraz daha duyarlı olalım gelişmiş bir teknoloji var her birimizin elinde biraz araştıralım bilmiyorsak öğrenelim .

Sevdiklerimiz ,ailemiz için  ,doğamız için,toprağımız için kimyasala sende dur de …

NEDEN HUNCALİFE TERCİH ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL
* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN
* Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez
* Hiçbir ürününde PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz
* Türkiye’nin gururu % 100 Türk firması
* Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın
* Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın
* Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE ‘da

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No