Huncalife

At Kestanesi Yüz Serumu

At Kestanesi Yüz Serumu

At Kestanesi Yüz Serumu Ciltte esneklik ve sıkılaşmayı hedefleyen, yoğun nemlendirmeyi amaçlayan cilt bakım serumumuzla ince çizgi ve kırıklıkların azalmasını hedefliyoruz. Yorgun görünen ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan at kestanesi yüz serumu ile daha sıkı ve canlı bir cilde sahip olacaksınız.

At Kestanesi Yüz Serumu Kullanımı:

Günlük cilt bakımınıza ilaveten temizlenmiş cildinize (yüz, boyun) bölgenize günde iki kez olmak üzere sabah, akşam yumuşak dokunuşlarla uygulayınız ve sonrasında atkestanesi bakım kremi ile destekleyiniz..Artık temiz ve sıkı bir cilde sahibiz.

At Kestanesi Yüz Serumu, günlük düzenli kullanılan nemlendiricilerin ulaşamadığı yerlere kadar ulaşarak en derin katmanları nemlendirir. Cildi derinlemesine besler. Yüz serumu içeriğinde bulunan bileşenler cilde hızla nüfus etmesini sağlayarak, cildin hızla iyileşmesini, onarılmasını ve yenilenmesini de sağlar. yüz serumu gece uygulanıp yatıldığında bu uyku güzellik uykusu niteliğinde olur.

 

Huncalife

At Kestanesi Yüz Serumu

At Kestanesi Yüz Serumu Faydaları:

Yüz serumlarının cilt için oldukça fazla faydası vardır. Yaşlanma karşıtı olmasının haricinde, akne, sivilce, siyah nokta, cilt lekeleri ve ciltte oluşan farklı problemler için de kullanılabilir. Yüz serumu kullanımında en büyük amaç cildi yenilemek ve daha sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olabilmektir.

Yorgun görünümlü ciltler için özel olarak geliştirilen At Kestanesi Cilt Bakım Serisi ailesine yeni eklenen yüz serumumuz ile daha sıkı ve daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.
Yüz serumları normal kullanılan nemlendirici kremlere nazaran çok daha pahalıdır. Pahalı olmasının sebebi ise çok az miktarda kullanılarak büyük fayda sağlamasıdır.

 Kullan, Tavsiye et, Kazan.

Huncalife üyelik ücretsizdir. Hemen Kayıt Olun harika hediyeler ve yüksek kazanç sağlayın. Üstelik tüm ürünler size %40 indirimli Huncalife Tasarruflu bir Tüketici olma fırsatını sunar.

Kendi işinin Patronu ol! Çalışma arkadaşlarını seç! Hayallerinin peşinden koş.

Dilerseniz

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No