Soyulabilen maske

AT Kestanesi Yüz Maskesi

AT Kestanesi Yüz Maskesi

Cildinizde ki Detoks etkisi, At Kestanesi Özünün Canlandırı gücü, Doğadan ilham alınan Mucize etki

At Kestanesi Yüz Maskesi ,Cildin nem dengesini korurken, içeriğindeki atkestanesi özünün ferahlığı ile derinlemesine bir temizlik sağlar. Temiz, taze ve canlı bir cilt bırakmayı hedefler. Gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur.

Huncalife At Kestanesi Yüz Maskesi Kullanımı

Maskeyi ince bir tabaka halinde temizlenmiş yüzünüze uygulayınız. 10 dakika bekledikten sonra kuruyan maskeyi hafifçe soyunuz. Haftada bir ya da ihtiyacınız olduğu kadar kullanılabilir. Boyun ve dekolte bölgesi kullanımına uygundur.At Kestanesi Yüz Maskemiz mentol ve içeriğinde kullanılan bitki özleri nedeniyle uygulama sırasında hafif bir yanma hissi oluşaktır ,ürün yanma hissi yaptı diye paniklemeyin olması gereken bir olaydır bilginize sonrasında ferah ,canlı bir cilt ,yorğunluk hissiyatı gitmiş rahatlamış bir cilt sizi bekliyor olucak. . Arkasından nemlendirici , canlandırıcı, onarıcı At Kestanesi Yüz Kremini sürünüz.

Pareben,Parafin içermez

Huncalife AtKestanesi Soyulabilen Yüz Maskesi

AT Kestanesi Yüz Maskesi ne işe yarar

Yüzümüz en fazla önem verdiğimiz ve en fazla bakıma ihtiyaç duyduğumuz vücudumuzun bir kısmıdır.Derinlemesine temizlik için yüz maskesinden daha iyi bir çözüm yolu yoktur Gözle görülür bir fark mutlaktır. Yüz maskesinin besleyici bir etkisi de vardır, çünkü nemlendirici ve güncel yapılan tedavilerden daha fazla etkisi vardır. Üstelik ciltteki fazla yağlanmayı, çevresel kirliğin etkilerini ve çevresel çöküntü izlerini de önlemekte faydalıdır.
Uygulanma şekli diğer cilt bakım şekillerine yani tonikleme, fırçalama gibi uygulamalara göre daha yumuşak ve naziktir. Yaz ve kış aylarında çok fazla yıpranan cildin onarılmasında ve iyileştirilmesinde ve yumuşacık bebek gibi bir cilde sahip olmanızın sağlar.

Yüz maskesi ne işe yarar diye sorulduğunda verilecek cevap yüzdeki kirleri çıkarır, kan dolaşımını hızlandırır ve deriyi gerginleştirerek yaşlılık durumunu yok eder.

 

 Kullan, Tavsiye et, Kazan.
Huncalife üyelik ücretsizdir. Hemen Kayıt Olun harika hediyeler ve yüksek kazanç sağlayın. Üstelik tüm ürünler size %40 indirimli Huncalife Tasarruflu bir Tüketici olma fırsatını sunar.
Dilerseniz

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım

[contact-form-7 404 "Not Found"]