Paraben,Parafin içermez

At Ketanesi Yüz Kremi

 At Kestanesi Yüz Kremi

At Kestanesi Yüz Kremi Temel bakım için, günlük nemlendirici ve besleyici bir yüz kremidir. Yorgun görünen ciltler için özel formülüze edilen at kestanesi cilt serimizin son ve mucize dokunuşu günlük bakım kremimiz güçlü bir nemlendirici, besleyici, onarıcı, sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkisiyle yorgunluk belirtilerini gidermeyi hedefleyerek, cildi pürüzsüzleştirmeyi amaçlar. Yağlı his bırakmadan. Cilde rahatlatıcı bir etki sağlar.

Huncalife At Kestanesi Yüz Kremi Kullanımı:

Temizlenmiş cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız, günde iki kez kullanımına dikkat ediniz sabah ve akşam olarak, ihtiyaç duyduğunuzda gün içerisin dede kullanabilirsiniz.

Artık ferah, yorgunluğunuzu cildinizden arındırdığınız, parlak, sıkı bir cilt de sahipsiniz.

ASIL HAYATIN GERÇEĞİ GÜZEL BİR UYKUDAN GEÇER

Güzellik uykusu diye bir şey var…

Uyuyan Güzel’ sadece bir masal değil çok daha fazlası. Araştırmalar uykunun cildimiz üzerinde büyük etkisi olduğunu söylüyor. Uyku sırasında kendini yenileme maduna giren cilt hasarları onarıp güne daha güzel ve taze başlamamızı sağlıyor.
Uykusuz gecelerden sonra aynaya baktığınızda yüzünüzün ne kadar kötü göründüğünü fark etmişsinizdir. Cildimizin yenileme ve onarma işlemlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için uyku düzenimizin olması şart.

Gerçek hayatta filmlerde olduğu gibi bir hayat olmuyor tabi. Dizi izlerken dileklerimiz sabah yataktan kalktığımızda dizi oyuncuları gibi parlak ve zinde bir görünüme sahip olmak oluyor haliyle… Ancak gerçek hayata döndüğümüzde şiş gözler, uykulu bakışlar ve ancak öğleden sonra kendine gelebilen bir zihin oluyor genellikle. Genellikle diyorum çünkü güzellik uykusu için zaman harcayan ve cildini önemseyen bayanların sayısı gittikçe çoğalıyor.

O zaman güzel bir uyku için ön hazırlığınızı yapınız.

Yüzünü yıkayın, sadece 1 dakikanızı alacak bir uygulama ile cildinizi yağ, kir ve makyajdan arındırırsınız. Yapılan bir araştırmaya göre kadınların sadece %50’si gece yatmadan önce yüzlerini yıkıyormuş, görünen o ki %50’si yıllara meydan okumaya kararlı .
Kolajen sentezini uyarıcı bir gece kremi (At Kestanesi Yüz Kremi ) kullanmayı unutmayın, cildiniz tüm gün sizin için çevresel etmenlerle savaşıyor, şimdi onun yaralarını sarma zamanı …

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No