Huncalife At Kestanesi Göz Kremi

At Kestanesi Göz Kremi

At Kestanesi Göz Kremi

Göz çevrenizin hassas yapısına uygun olarak atkestanesi özü ile formüle edilmiştir. Göz çevresinin nem dengesini sağlayarak pürüzsüz olmasını destekler. Yorgunluk belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların azalmasını amaçlar. İçeriğindeki atkestanesi özü ile göz çevresinde oluşan siyah halkaların giderilmesini destekler.

Adı üstünde yorgun ciltler ,yorgun gözler yaş sınırı yok demiştik yorgun ciltler denildiğinde ilk akla gelen orta yaş gurubu izlenimi uyanıyor aslında hiçte öyle değil Huncalife at kestanesi cilt serisi bir öğrencinin bile ihtiyaç duyabileceği bir cilt serisi çünkü devamlı bilgisayar ,kitap okuma ,stres ,sınavlar ,uykusuzluk vs. bu ürün evet tamda size göre göz çevresinde nem dengesini sağlamayı ,siyah halkaları gidermeyi amaçlayan ,yorgunluk belirtilerinin azalmasına yardımcı olan atkestanesi göz bakım jelimiz ,göz altı torbalarınızdan ve göz morluklarınızdan kurtulabileceğiniz mucize bir ürün sizlerle .

At Kestanesi Göz Kremi Kullanımı:

Göz çukuru kemiğinin etrafına yüzük parmağınız ile hafif vuruşlar yaparak uygulayınız. Erkek ve kadın, tüm yaş grupları kullanımına uygundur.

Göz Kremi Kullanımı ile ilgili öneriler

Bayanların makyajla özellikle göz makyajıyla yatmamaları gerekir. Gözümüz , göz çevresini temizlediğimiz losyonla kalmamalı muhakkak duru suyla yıkanmalı. Göz makyajını temizledikten sonra uygun bir nemlendiriciyle nemlendirmelidirler.

Bu arada burada bu bilgiyi vermeden geçmek istemiyorum yüzünüze uyguladığınız bb ’ler, fondötenler asla göz çevrenizde kullanmamalısınız, nedeni göz çevresi derisi daha ince olduğu için bu tür krem bazlı makyaj ürünleri çok fazla yağ bezeleri ve erken kırışmalara sebebiyet verecektir. Çoğu hanım bunu bilmez ve göz makyajı için ekstra bir göz kapatıcı fondöten seçmez bile her zaman olduğu gibi bakım dada, makyaj dada göz ve yüz ürünü her zaman ayrı kullanılmalıdır bilginize.

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No