Huncalife

At Kestanesi Cilt Bakım Serisi

At Kestanesi Cilt Bakım Serisi

At Kestanesi Cilt Bakım Serisi, 1.Adım Maske, 2. Adım Yüz Kremi, 3. Adım Serum, 4. Adım Göz Çevresi Bakım Serisi  Muhteşem 4 ‘lüden oluşmaktadır.

Sağlıklı ve pürüzsüz görünen bir cilt için Huncalife At Kestanesi Cilt Bakım Serisi ile tanışın.Yorgun ciltler için formülüze edilmiş muhteşem bir seri. Tüm yaş grupları için uygundur.Yorgun görünen cildinizi canlandırır.

 

SOYULABİLEN

At Kestanesi Yüz Maskesi

Huncalife Bioten At Kestanesi Yüz Maskesi

Cildinizde ki Detoks etkisi, At Kestanesi Özünün Canlandırı gücü, Doğadan ilham alınan Mucize etki

At Kestanesi Yüz Maskesi ,Cildin nem dengesini korurken, içeriğindeki atkestanesi özünün ferahlığı ile derinlemesine bir temizlik sağlar. Temiz, taze ve canlı bir cilt bırakmayı hedefler. Gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur.

Huncalife At Kestanesi Yüz Maskesi Kullanımı:

Maskeyi ince bir tabaka halinde temizlenmiş yüzünüze uygulayınız. 10 dakika bekledikten sonra kuruyan maskeyi hafifçe soyunuz. Haftada bir ya da ihtiyacınız olduğu kadar kullanılabilir. Boyun ve dekolte bölgesi kullanımına uygundur.At Kestanesi Yüz Maskemiz mentol ve içeriğinde kullanılan bitki özleri nedeniyle uygulama sırasında hafif bir yanma hissi oluşaktır ,ürün yanma hissi yaptı diye paniklemeyin olması gereken bir olaydır bilginize sonrasında ferah ,canlı bir cilt ,yorğunluk hissiyatı gitmiş rahatlamış bir cilt sizi bekliyor olucak. . Arkasından nemlendirici , canlandırıcı, onarıcı At Kestanesi Yüz Kremini sürünüz.

 

Paraben,Alkol,Parafin içermez

At Kestanesi Yüz Kremi

Huncalife Bioten At Kestanesi Yüz Kremi

At Kestanesi Yüz Kremi Temel bakım için, günlük nemlendirici ve besleyici bir yüz kremidir. Yorgun görünen ciltler için özel formülüze edilen at kestanesi cilt serimizin son ve mucize dokunuşu günlük bakım kremimiz güçlü bir nemlendirici, besleyici, onarıcı, sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkisiyle yorgunluk belirtilerini gidermeyi hedefleyerek, cildi pürüzsüzleştirmeyi amaçlar. Yağlı his bırakmadan. Cilde rahatlatıcı bir etki sağlar.

Huncalife At Kestanesi Yüz Kremi Kullanımı:

Temizlenmiş cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız, günde iki kez kullanımına dikkat ediniz sabah ve akşam olarak, ihtiyaç duyduğunuzda gün içerisin dede kullanabilirsiniz.

Artık ferah, yorgunluğunuzu cildinizden arındırdığınız, parlak, sıkı bir cilt de sahipsiniz.

 

Huncalife

At Kestanesi Yüz Serumu

Huncalife Bioten At Kestanesi Yüz Serumu

At Kestanesi Yüz Serumu Ciltte esneklik ve sıkılaşmayı hedefleyen, yoğun nemlendirmeyi amaçlayan cilt bakım serumumuzla ince çizgi ve kırıklıkların azalmasını hedefliyoruz. Yorgun görünen ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan at kestanesi yüz serumu ile daha sıkı ve canlı bir cilde sahip olacaksınız.

At Kestanesi Yüz Serumu Kullanımı:

Günlük cilt bakımınıza ilaveten temizlenmiş cildinize (yüz, boyun) bölgenize günde iki kez olmak üzere sabah, akşam yumuşak dokunuşlarla uygulayınız ve sonrasında atkestanesi bakım kremi ile destekleyiniz..Artık temiz ve sıkı bir cilde sahibiz.

At Kestanesi Yüz Serumu, günlük düzenli kullanılan nemlendiricilerin ulaşamadığı yerlere kadar ulaşarak en derin katmanları nemlendirir. Cildi derinlemesine besler. Yüz serumu içeriğinde bulunan bileşenler cilde hızla nüfus etmesini sağlayarak, cildin hızla iyileşmesini, onarılmasını ve yenilenmesini de sağlar. yüz serumu gece uygulanıp yatıldığında bu uyku güzellik uykusu niteliğinde olur.

 

Huncalife

Huncalife At Kestanesi Göz Kremi

Huncalife Bioten At Kestanesi Göz Kremi

Göz çevrenizin hassas yapısına uygun olarak atkestanesi özü ile formüle edilmiştir. Göz çevresinin nem dengesini sağlayarak pürüzsüz olmasını destekler. Yorgunluk belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların azalmasını amaçlar. İçeriğindeki atkestanesi özü ile göz çevresinde oluşan siyah halkaların giderilmesini destekler.

Adı üstünde yorgun ciltler ,yorgun gözler yaş sınırı yok demiştik yorgun ciltler denildiğinde ilk akla gelen orta yaş gurubu izlenimi uyanıyor aslında hiçte öyle değil Huncalife at kestanesi cilt serisi bir öğrencinin bile ihtiyaç duyabileceği bir cilt serisi çünkü devamlı bilgisayar ,kitap okuma ,stres ,sınavlar ,uykusuzluk vs. bu ürün evet tamda size göre göz çevresinde nem dengesini sağlamayı ,siyah halkaları gidermeyi amaçlayan ,yorgunluk belirtilerinin azalmasına yardımcı olan atkestanesi göz bakım jelimiz ,göz altı torbalarınızdan ve göz morluklarınızdan kurtulabileceğiniz mucize bir ürün sizlerle .

At Kestanesi Göz Kremi Kullanımı:

Göz çukuru kemiğinin etrafına yüzük parmağınız ile hafif vuruşlar yaparak uygulayınız. Erkek ve kadın, tüm yaş grupları kullanımına uygundur.

At Kestanesi Cilt Bakım Serisi ile SİZDE CANLANIN…..

 

 Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No