Huncalife Akmayan Eyeliner Suya Dayanıklı Yapısıyla

Huncalife Akmayan Eyeliner

Akmayan Eyeliner

Akmayan Eyeliner  Koyu siyah rengiyle gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarır. İçeriğindeki argan yağı kirpik diplerini besler. Hassas ve ince sürülüşe sahip yapısıyla, istenilen şekli vermede yardımcı olur.

Huncalife Eyeliner Kullanımı:

İlk önce göz kapağınıza biraz pudra sürün. Bu işlem eyeliner ın kalıcılığını arttıracaktır. Sonra, aşağıya doğru bakın ve elinizle gerdirdiğiniz üst göz kapağınızdaki kirpiklerin dibine mümkün olduğunca yakın bir çizgi çekin. Çizgiyi göz kuyruğunda bitirin ya da istediğiniz kadar devam ettirin. Huncalife Akmayan Eyeliner  suya dayanıklı yapısıyla    vazgeçilmeziniz olacak.
Huncalife  eyeliner sadece üst göz kapağa kullanılır, asla alt göz kapağınızı denemeyin. Eyeliner sürmek sanıldığı kadar zor değil fakat biraz tecrübe gerekiyor. Birkaç denemeden sonra hatasız eyeliner çekmek mümkün.

Kolay eyeliner nasıl çekilir?

Kolay eyeliner çekmek için başınızı geri eğin ve kullanmadığınız elinizi cildi germek için kullanın. Ayrıca elinizi sabit tutmak için bir masa veya platform üzerine dirseğinizi dayayın. Böylece eliniz titrememiş olur ve eyeliner sürerken aşağı doğru bakın ki göz kapağınız düz dursun.

İnce eyeliner çekmek için mümkün olduğunca kirpik dibine yakın çizgi çekin ve likit eyeliner kullanın. Kalem eyeliner, daha yoğun ve kalın çizgiler çekmeye imkan verir. Likit eyeliner ile ince çizgileri rahatlıkla çekebilirsiniz. Unutmayın, ince çizgileri her zaman kalınlaştırabilirsiniz ama kalından inceye dönmek biraz zor olucaktır.Aşağıdaki şema resimle ile uygulamayı inceleyerek kolay bir şekilde uygulama yapabilirsiniz.

Huncalife Eyeliner nasıl sürülür *

 

 

Eyeliner ve dipliner arasındaki farklar nelerdir? ; diplinerın klasik sert bir ucu vardır. Bu şekilde  daha keskin ve istediğiniz kalınlıkta bir bitiş sağlayabilirsiniz. Eyeliner ince  fırça şeklindedir, daha ince bir uygulama sağlar .

 

 NEDEN HUNCALİFE TERCİH ETMELİYİM?

* Tüm Ürünler HELAL ürün Sertifikalı ve BİTKİSEL

* İster kendine al TASARRUF YAP, ister satışını yaparak PARA KAZAN

* Hayvanlar üzerinde test edilmez ve sentetik boya içermez

* Hiçbir ürününde  PARAFİN ve PARABEN gibi sağlı zararlı kimyasallar bulunmaz

* Türkiye’nin gururu % 100 Türk firması

* Katalogla satış yaparak alt üye grubunuzu oluşturup ekibinizden sonsuz prim kazanın

* Emeklilik hakkı ve Miras bırakabilme imkanı kazanın

* Araç kullanım hakkı tatiller ve daha neler neler hepsi kalitenin adresi HUNCALİFE ‘da

 

 

Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep No